English version Strona główna

   I TURNIEJ DLA DZIECI W GRAPPLINGUIII Turniej Subbmission Fighting Grappler Cup
13.10.2012r. Mińsk Mazowiecki

W dniu 13.10.2012r. w Mińsku Mazowieckim odbył się III Turniej Subbmission Fighting Grappler Cup (patronat Burmistrza Miasta). Do hali sportowej przy ul. Dąbrówki zjechała grubo ponad setka zawodników wraz ze swoimi instruktorami z różnych klubów ju-jitsu, mma.

Turniejem towarzyszącym wspomnianemu wyżej był I Turniej dla Dzieci w Grapplingu, polegający na walce na macie na chwyty, obalenia, przetoczenia, podcięcia, dosiadzie, wyjścia z gardy w parterze, wypchnięcia za matę, wyniesienia, lżejsze rzuty itp., z których to technik każda była odpowiednio punktowana. Dla dzieci, tych najmłodszych 5-6 lat, też odbyła się świetna konkurencja, która bawiąc uczy. Walka o szarfę wetkniętą z tyłu za pas.

Pośród rywalizujących zawodników w Turnieju dla Dzieci w Grapplingu swój udział mieli również   młodsi i najmłodsi zawodnicy Tang Soo Do „Ronin” – UPLKS Stanisławów z sekcji w Stanisławowie, Pustelniku i Poświętnem kierowani przez Jacka Keslera i Damiana Buczka. Ośmioosobowa ekipa klubu wywalczyła osiem medali. Każdy z jej uczestników wniósł swój udany wkład w turniej. W efekcie finalnym zaowocowało to zdobyciem II miejsca w końcowej klasyfikacji drużynowej na 5 startujących ekip i przyznaniem dla teamu srebrnej statuetki. 

II miejsce (srebrna statuetka) – w końcowej klasyfikacji drużynowej. (5 ekip)
 8 medali: 3 złote, 2 srebrne, 3 brązowe
Kamil Pasik (14) – złoto
Dominik Kaim (8) -złoto
Patrycja Biedrzycka (6) – złoto
Jakub Pasik (6) – srebro
Norbert Socha (6) – srebro
Adrian Socha (7) – brąz
Zuzanna Skuza (6) – brąz
Szymon Szulc (10)  - brąz

W zawodach z klubu wystąpili w większości debiutanci, których pierwszy start okazał się od razu udanym. Frajda dla nich, rodziców oraz oczywiście trenerów.

Był to udany start naszych zawodników, którzy wypadli dość dobrze na tle zawodników z  klubów ju-jitsu. Prawdopodobnie byliśmy jedynym klubem/przedstawicielem sportów „nie chwytanych”.« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript