English version Strona główna

   Sensei Winarski w Klubie TSD "Ronin"W środę 3 grudnia 2014 w klubie w Stanisławowie przebywał główny szkoleniowiec i Prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate (POAK) z siedzibą w Darłowie – sensei Dariusz Winiarski 4 dan, który przeprowadził dla naszych adeptów trening przybliżając nam nieco prezentowany przez siebie styl karate.

Sala zgromadziła około 40 osób reprezentujących obie sekcje TSD „Ronin” tj. Stanisławów i Poświętne. W treningu brali udział zarówno najmłodsi zawodnicy klubu, jak też młodzież a nawet osoby dorosłe. Sam trening obejmował elementy charakterystyczne jak rozgrzewkę, ćwiczenia gibkościowe i wytrzymałościowe, elementy gier i zabaw ruchowych, w części technicznej nasz gość zaprezentował nam podstawowe elementy samoobrony charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate oraz zejścia z linii ataku (sabaki). To oczywiście mało by można poznać styl, ale na pewno ciekawe doświadczenie dla adeptów zetknąć się z czymś innym, czego nie znają z własnej sali.

Polska Organizacja Ashihara Karate z Darłowa z sensei Dariuszem Winiarskim 4 dan na czele i TSD „Ronin”Stanisławów/Poświętne to ośrodki blisko współpracujące z sobą ( o czym można przeczytać na stronie POAK). Biorąc pod uwagę znaczną odległość około 500 km należy przyznać, że często gościmy w Darłowie i Darłówku w ramach wiosennych, letnich czy..zimowych wyjazdów. Szum morza działa na nas kojąco, a miejsce jest ładne.

Więcej info o organizacji sensei Dariusza Winiarskiego, nim samymi Ashihara Karate tu: www.ashihara-karate.afr.pl

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Musić ćwiczyć co najmniej 2 x w tygodniu, aby Twój trening przynosił zamierzone rezultaty.
Pamiętaj, aby wkładać całe serce w zajęcia!
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript