English version Strona główna

   Sensei Winarski w Klubie TSD "Ronin"W środę 3 grudnia 2014 w klubie w Stanisławowie przebywał główny szkoleniowiec i Prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate (POAK) z siedzibą w Darłowie – sensei Dariusz Winiarski 4 dan, który przeprowadził dla naszych adeptów trening przybliżając nam nieco prezentowany przez siebie styl karate.

Sala zgromadziła około 40 osób reprezentujących obie sekcje TSD „Ronin” tj. Stanisławów i Poświętne. W treningu brali udział zarówno najmłodsi zawodnicy klubu, jak też młodzież a nawet osoby dorosłe. Sam trening obejmował elementy charakterystyczne jak rozgrzewkę, ćwiczenia gibkościowe i wytrzymałościowe, elementy gier i zabaw ruchowych, w części technicznej nasz gość zaprezentował nam podstawowe elementy samoobrony charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate oraz zejścia z linii ataku (sabaki). To oczywiście mało by można poznać styl, ale na pewno ciekawe doświadczenie dla adeptów zetknąć się z czymś innym, czego nie znają z własnej sali.

Polska Organizacja Ashihara Karate z Darłowa z sensei Dariuszem Winiarskim 4 dan na czele i TSD „Ronin”Stanisławów/Poświętne to ośrodki blisko współpracujące z sobą ( o czym można przeczytać na stronie POAK). Biorąc pod uwagę znaczną odległość około 500 km należy przyznać, że często gościmy w Darłowie i Darłówku w ramach wiosennych, letnich czy..zimowych wyjazdów. Szum morza działa na nas kojąco, a miejsce jest ładne.

Więcej info o organizacji sensei Dariusza Winiarskiego, nim samymi Ashihara Karate tu: www.ashihara-karate.afr.pl

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680