English version Strona główna

   Seminarium i egzamin w Białorusi30.04.18 w Klubie Tang Soo Do „Gorynycz” w miejscowośći Skidel, k. Grodna w odbyło się I Oficjalne Seminarium Tang Soo Do w Białorusi, które poprowadził Mistrz Marcin Kostyra. Trening odbył się w klubie prowadzonym przez Wladimira Wolczykiewicza w dwóch grupach. Seminarium miało na celu doskonalenie technik nożnych.

Klub Gorynycz działa od wielu lat prowadząc szkolenie z Tong Il Tang Soo Do. Od roku klub ten działa w strukturach Cheezic Tang Soo Do. Wschodnioeuropejskie szkoły walki zawsze charakteryzowały się bardzo technicznym i siłowym podejściem do nauki. Nie inaczej jest w Gorynyczu. Młodzi adepci są bardzo ambitni i niezwykle dojrzali w technice.

Kolejnego dnia (1.05.2018) odbył się pierwszy egzamin na stopnie uczniowskie. Do egzaminu przystąpiło 18 osób, większość na 9 gup. Dwie osoby zdawały na 4 gup, dwie na 6 i 3 na 7. Zdający na wyższe stopnie wykonywali materiał od 9 gup. Poziom jaki prezentują ćwiczący TSD w Białorusi jest imponujący. Egzaminatorem był Prezes PFTSD Marcin Kostyra.« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


W walce nie kieruj się dumą czy emocjami, ale wartościami, rozsądkiem i honorem.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript