English version Strona główna

   Seminarium i egzamin w Białorusi30.04.18 w Klubie Tang Soo Do „Gorynycz” w miejscowośći Skidel, k. Grodna w odbyło się I Oficjalne Seminarium Tang Soo Do w Białorusi, które poprowadził Mistrz Marcin Kostyra. Trening odbył się w klubie prowadzonym przez Wladimira Wolczykiewicza w dwóch grupach. Seminarium miało na celu doskonalenie technik nożnych.

Klub Gorynycz działa od wielu lat prowadząc szkolenie z Tong Il Tang Soo Do. Od roku klub ten działa w strukturach Cheezic Tang Soo Do. Wschodnioeuropejskie szkoły walki zawsze charakteryzowały się bardzo technicznym i siłowym podejściem do nauki. Nie inaczej jest w Gorynyczu. Młodzi adepci są bardzo ambitni i niezwykle dojrzali w technice.

Kolejnego dnia (1.05.2018) odbył się pierwszy egzamin na stopnie uczniowskie. Do egzaminu przystąpiło 18 osób, większość na 9 gup. Dwie osoby zdawały na 4 gup, dwie na 6 i 3 na 7. Zdający na wyższe stopnie wykonywali materiał od 9 gup. Poziom jaki prezentują ćwiczący TSD w Białorusi jest imponujący. Egzaminatorem był Prezes PFTSD Marcin Kostyra.« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript