English version Strona główna

   Międzynarodowy sukces zawodniczki z PionekRewelacyjna wiadomość napłynęła w miniony weekend (20/21/05.2017) z Budapesztu gdzie Aleksandra Grzywacz z Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do, odniosła swój największy życiowy sukces zdobywając złoty medal w walkach light contact.

W dniach 18-21 maja w stolicy Węgier odbył się Puchar Świata Kickboxingu. Na starcie posiadającej najwyższą kategorię „A” organizacji WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) imprezie wystąpiło ponad 2500 zawodników z 38 krajów, reprezentujących prawie 250 klubów. Rywalizacja odbywała się na dwóch halach sportowych: oddzielnie formuły ringowe i planszowe. Doskonale spisała się jedyna reprezentantka klubu Centrum na tych zawodach Aleksandra Grzywacz. Debiutująca na Pucharze Świata Ola zwyciężyła w kategorii -50kg light contact juniorek, zdobywając złoty medal i oryginalną statuetkę. W walce półfinałowej pokonała niejednogłośnie 2:1 zeszłoroczną tryumfatorkę Stelę Levicką ze Słowacji. W finale zaś po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężyła stosunkiem głosów jeden do dwóch remisów reprezentantkę Chorwacji Marę Vicelję.

To największy sportowy sukces Oli i jedno z największych osiągnięć w historii międzynarodowych startów Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki. Wyjazd Oli na Puchar Świata odbył się dzięki uprzejmość trenera Klubu Sportowego Beniaminek 03 Starogard Gdański – Tomasza Janowicza oraz taty czołowej zawodniczki Klary Piętak.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript