English version Strona główna

   Międzynarodowy sukces zawodniczki z PionekRewelacyjna wiadomość napłynęła w miniony weekend (20/21/05.2017) z Budapesztu gdzie Aleksandra Grzywacz z Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do, odniosła swój największy życiowy sukces zdobywając złoty medal w walkach light contact.

W dniach 18-21 maja w stolicy Węgier odbył się Puchar Świata Kickboxingu. Na starcie posiadającej najwyższą kategorię „A” organizacji WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) imprezie wystąpiło ponad 2500 zawodników z 38 krajów, reprezentujących prawie 250 klubów. Rywalizacja odbywała się na dwóch halach sportowych: oddzielnie formuły ringowe i planszowe. Doskonale spisała się jedyna reprezentantka klubu Centrum na tych zawodach Aleksandra Grzywacz. Debiutująca na Pucharze Świata Ola zwyciężyła w kategorii -50kg light contact juniorek, zdobywając złoty medal i oryginalną statuetkę. W walce półfinałowej pokonała niejednogłośnie 2:1 zeszłoroczną tryumfatorkę Stelę Levicką ze Słowacji. W finale zaś po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężyła stosunkiem głosów jeden do dwóch remisów reprezentantkę Chorwacji Marę Vicelję.

To największy sportowy sukces Oli i jedno z największych osiągnięć w historii międzynarodowych startów Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki. Wyjazd Oli na Puchar Świata odbył się dzięki uprzejmość trenera Klubu Sportowego Beniaminek 03 Starogard Gdański – Tomasza Janowicza oraz taty czołowej zawodniczki Klary Piętak.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Jak czegoś nie wiesz, nie rozumiesz - pytaj! Nie ma złych lub głupich pytań!
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript