English version Strona główna

   Puchary dla TSD-ków z Góry KalwariiW sobotę 19.10.2019 r. w miejscowości Dębe Wielkie k. Mińska Mazowieckiego trzyosobowa drużyna z klubu sportowego TSDGK stanęła do rywalizacji w wydarzeniu pod nazwą Otwarty Puchar Polski Taekwondo ITF Super CUP 2019. Po bardzo emocjonujących i zaciętych pojedynkach nasi zawodnicy wywalczyli trzy puchary dla naszego miasta odpowiednio w trzech formułach: * semi-hogo - kategoria walki przerywanej w ochraniaczach typu hogo (semi contact- kicboxing) * układy otwarte kategoria Kadet - układy/kata dla roczników od 2009 -1992 (powyżej 10 lat) * układy otwarte kategoria Młodzik - układy/kata rocznik 2010-2012.

Dwa tytuły Vice-Mistrza Polski Takwondo ITF przypadły dla Stanisława Nowickiego (7 Gup-TSD) w kategorii Kadet, na co dzień ucznia klasy 4a Szkoły Podstawowej w Baniosze oraz trzecie miejsce dla Igora Piotrowskiego (9 Gup-TSD) w kategorii Młodzik ucznia Szkoły Podstawowej w Kątach.

Należą się duże słowa uznania dla Stanisława, najmłodszego zawodnika i Vice-Mistrza Polski kategorii układy otwarte Kadet oraz semi-hogo za postawę jaką sobą zaprezentował. Pomimo jednej pomyłki w ostatniej technice i odjęciu przez sędziów 4 punktów przegrał pojedynek o złoto w kategorii układy otwarte stratą zaledwie jednego punktu. W tej konkurencji zawodnik klubu z Góry Kalwarii pokazał prawdziwy kunszt i był bezkonkurencyjny w stosunku do dużo starszych rywali z pozostałych klubów sztuk walki.

Na pochwałę i uznanie zasługuje również nasz najmłodszy wojownik Igor, który w siedemnastoosobowej drużynie wywalczył zasłużony brąz jednogłośną decyzją sędziów oraz Jagoda Karolewska (9 Gup TSD) , która pomimo zaciętych pojedynków uległa rywalkom. Wideo relacja z zawodów - https://www.facebook.com/TsdGoraKalwaria

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript