English version Strona główna

   Puchary dla TSD-ków z Góry KalwariiW sobotę 19.10.2019 r. w miejscowości Dębe Wielkie k. Mińska Mazowieckiego trzyosobowa drużyna z klubu sportowego TSDGK stanęła do rywalizacji w wydarzeniu pod nazwą Otwarty Puchar Polski Taekwondo ITF Super CUP 2019. Po bardzo emocjonujących i zaciętych pojedynkach nasi zawodnicy wywalczyli trzy puchary dla naszego miasta odpowiednio w trzech formułach: * semi-hogo - kategoria walki przerywanej w ochraniaczach typu hogo (semi contact- kicboxing) * układy otwarte kategoria Kadet - układy/kata dla roczników od 2009 -1992 (powyżej 10 lat) * układy otwarte kategoria Młodzik - układy/kata rocznik 2010-2012.

Dwa tytuły Vice-Mistrza Polski Takwondo ITF przypadły dla Stanisława Nowickiego (7 Gup-TSD) w kategorii Kadet, na co dzień ucznia klasy 4a Szkoły Podstawowej w Baniosze oraz trzecie miejsce dla Igora Piotrowskiego (9 Gup-TSD) w kategorii Młodzik ucznia Szkoły Podstawowej w Kątach.

Należą się duże słowa uznania dla Stanisława, najmłodszego zawodnika i Vice-Mistrza Polski kategorii układy otwarte Kadet oraz semi-hogo za postawę jaką sobą zaprezentował. Pomimo jednej pomyłki w ostatniej technice i odjęciu przez sędziów 4 punktów przegrał pojedynek o złoto w kategorii układy otwarte stratą zaledwie jednego punktu. W tej konkurencji zawodnik klubu z Góry Kalwarii pokazał prawdziwy kunszt i był bezkonkurencyjny w stosunku do dużo starszych rywali z pozostałych klubów sztuk walki.

Na pochwałę i uznanie zasługuje również nasz najmłodszy wojownik Igor, który w siedemnastoosobowej drużynie wywalczył zasłużony brąz jednogłośną decyzją sędziów oraz Jagoda Karolewska (9 Gup TSD) , która pomimo zaciętych pojedynków uległa rywalkom. Wideo relacja z zawodów - https://www.facebook.com/TsdGoraKalwaria

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Musić ćwiczyć co najmniej 2 x w tygodniu, aby Twój trening przynosił zamierzone rezultaty.
Pamiętaj, aby wkładać całe serce w zajęcia!
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript