English version Strona główna

   Gazetka Federacyjna

Gazetka funkcjonuje już od kwietnia 2011 roku i cały czas powstają nowe numery, artykuły, wywiady. Wypowiedzi nigdy nie są cenzurowane, ani zmieniane. Cykl, który cieszy się największym zainteresowaniem to ,,Biografie” połączone z wywiadami. Bohaterami takich artykułów byli, m.in.: trener Marcin Kostyra, Marek Czapka czy Pan Adam Górski - prawa ręka Mistrza Cheezica. Staramy przeprowadzać się jak największą ilość wywiadów, pisać relacje z zawodów dołączając opinie zawodników/organizatorów (często krytyczne).

Prowadzeniem i redagowaniem Gazetki od pierwszego numeru zajmuje się Sylwia Soszka - zawodniczka trenera Jacka Keslera z Klubu Ronin TSD Stanisławów.

Bardzo dużą pomocą wspiera ją Agata Rolnik - zawodniczka klubu TSD Pionki, trener- Dariusz Sułek (obecnie musiała zrezygnować z treningów z przyczyn zdrowotnych, ale cały czas wspiera gazetkę i trenera) Pisze ona wiele ciekawych artykułów, szuka, dopytuje, sprawdza. A potem to wszystko ubiera w słowa i dołącza do Gazetki.

Od 5-tego numeru zgodził się pomagać nam Pan Michał Pędracki. I jest to przełomowe wydarzenie, szczególnie dla starszych pasjonatów sztuk walki. Jego artykuły skierowane są szczególnie do nich. Dokładniejsze przybliżenie życiorysu Pana Michała będzie w 6-tym numerze Gazetki Federacyjnej

Całą korektę i poprawność merytoryczną objął trener Marcin Kostyra, wraz z żoną - Panią Ulą. Wszelkie opinie, podpowiedzi, pomoce są mile widziane. Zapraszam na e-mail gazetka@tangsoodo.pl lub sylwiasoszka@op.pl

Sylwia S.Sylwia Soszka i Agata RolnikNumery gazetki do pobrania w formacie PDF

» Nr 6 nowo¶ć

» Nr 5

» Nr 4

» Nr 3

» Nr 2

» Nr 1« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript