English version Strona główna

   Gazetka Federacyjna

Gazetka funkcjonuje już od kwietnia 2011 roku i cały czas powstają nowe numery, artykuły, wywiady. Wypowiedzi nigdy nie są cenzurowane, ani zmieniane. Cykl, który cieszy się największym zainteresowaniem to ,,Biografie” połączone z wywiadami. Bohaterami takich artykułów byli, m.in.: trener Marcin Kostyra, Marek Czapka czy Pan Adam Górski - prawa ręka Mistrza Cheezica. Staramy przeprowadzać się jak największą ilość wywiadów, pisać relacje z zawodów dołączając opinie zawodników/organizatorów (często krytyczne).

Prowadzeniem i redagowaniem Gazetki od pierwszego numeru zajmuje się Sylwia Soszka - zawodniczka trenera Jacka Keslera z Klubu Ronin TSD Stanisławów.

Bardzo dużą pomocą wspiera ją Agata Rolnik - zawodniczka klubu TSD Pionki, trener- Dariusz Sułek (obecnie musiała zrezygnować z treningów z przyczyn zdrowotnych, ale cały czas wspiera gazetkę i trenera) Pisze ona wiele ciekawych artykułów, szuka, dopytuje, sprawdza. A potem to wszystko ubiera w słowa i dołącza do Gazetki.

Od 5-tego numeru zgodził się pomagać nam Pan Michał Pędracki. I jest to przełomowe wydarzenie, szczególnie dla starszych pasjonatów sztuk walki. Jego artykuły skierowane są szczególnie do nich. Dokładniejsze przybliżenie życiorysu Pana Michała będzie w 6-tym numerze Gazetki Federacyjnej

Całą korektę i poprawność merytoryczną objął trener Marcin Kostyra, wraz z żoną - Panią Ulą. Wszelkie opinie, podpowiedzi, pomoce są mile widziane. Zapraszam na e-mail gazetka@tangsoodo.pl lub sylwiasoszka@op.pl

Sylwia S.Sylwia Soszka i Agata RolnikNumery gazetki do pobrania w formacie PDF

» Nr 6 nowo¶ć

» Nr 5

» Nr 4

» Nr 3

» Nr 2

» Nr 1« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Credo Studenta: Sztukę Walki będę wykorzystywał tylko do samoobrony, nie będęnigdy agresywny i nie będę nikogo obrażał.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript