English version Strona główna

   Medale dla TSD Polska zdobyte w GrecjiW dniach 12 i 13 marca b.r. w słonecznych Atenach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Grecji Tang Soo Do pod hasłem „We Are All One”, których organizatorem był Mistrz Christoforos Christodoulou. Turniej odbył się na hali Olympiakos Piraus. W mistrzostwach wzięło udział ponad 500 sportowców, w tym dwuosobowa reprezentacja Polski – Prezes PFTSD Marcin Kostyra i jego córka Anna Kostyra. Ania brała udział w trzech konkurencjach – walki, formy i techniki rozbić desek. W każdej z nich zdobyła medal – za walki i rozbicia srebrny, oraz brązowy w konkurencji form. Był to pierwszy zagraniczny start puławskiej zawodniczki, a zdobyte doświadczenie na pewno będzie procentować w przyszłości.

Szef Polskiego TSD stanął do rywalizacji w jednej konkurencji, w walkach, w kategorii Mistrzów. W finałowej walce zmierzył się z reprezentantem Grecji Aris Vlastos. Po dwu rundach pojedynek był nierozstrzygnięty i po dogrywce sędziowie uznali, że decydujący punkt zdobył Pan Vlastos. Tym samym Marcin Kostyra stał się srebrnym medalistą.

Bardzo dziękujemy Pani Ilonie Bublickiej i jej rodzinie za wspaniałe ugoszczenie polskich TSDoków! Pani Ilona jest posiadaczką 3 dan TSD i od ponad 25 lat mieszka w Grecji.


« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Credo Studenta: Sztukę Walki będę wykorzystywał tylko do samoobrony, nie będęnigdy agresywny i nie będę nikogo obrażał.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680