English version Strona główna

   Sukcesy TSD Ronin na koniec 2016 r.W pięknym stylu kończą sportowe starty roku 2016 zawodnicy Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów.

Ich ostatnie występy to 34 medale (13 złotych, 13 srebrnych, 8 brązowych) podczas Otwartego Pucharu Tang Soo Do w Wołominie w dniu 26 listopada oraz 4 dodatkowe krążki (3 złote i 1 srebrny) wywalczone przez tylko dwuosobową reprezentację klubu podczas X Mazovia Cup International (Międzynarodowego Pucharu Kickboxingu) w dniu 3 grudnia w Tarczynie. Adrian Laskowski pośród juniorów złoto walk point-fighting i drugie złoto point-fighting wyższej kategorii, srebro walk kick-light. Patryk Gnich złoto walk point fighting pośród seniorów.

Te wyniki to bardzo świetne zwieńczenie sportowych startów kończącego się kalendarzowego roku 2016 i ukoronowanie dobrej pracy trenerskiej sztabu szkoleniowego klubu z Jackiem Kesler na czele oraz wysokim wkładem Kamila Pasika, Patryka Gnicha, Adriana Laskowskiego oraz Damiana Buczka.

Wyniki ze startu podczas Otwartego Pucharu Tang Soo Do 26.11.2016 Wołomin:
34 medale: 13 złotych, 13 srebrnych, 8 brązowych oraz dwa finały form, IV miejsce.

Michał Cudny 1 formy, 1 semi, 1 techniki specjalne, 2 mini kumdo
Mateusz Pasik 1 semi, 1 techniki specjalne, 2 semi, 2 formy tsd
Dominik Kaim 1 formy z bronią, 1 techniki specjalne, 2 semi, 3 mini kumdo, 4 formy tsd
Julia Brulińska 1 mini kumdo, 2 mini kumdo, 2 formy tsd, 2 techniki specjalne
Natalia Wojtyńska 1 semi, 1 mini kumdo, 4 formy
Magdalena Gadomska 1 semi, 1 techniki specjalne
Magda Gnich 1 tech.specjalne, 3 mini kumdo
Jan Sawicki 2 formy, 3 techniki specjalne
Emilia Chodara 2 mini kumdo, 3 formy
Norbert Socha 2 formy
Kamil Skowronek 2 mini kumdo
Patrycja Biedrzycka 2 tech.specjalne
Jakub Pasik 2 semi, 3 techniki specjalne
Cezary Wieczorek 2 tech. specjalne (nrk)
Damian Szczęsny 3 mini kumdo, 3 techniki specjalne
Julia Jeżak odpadła dopiero pośród finalistów w tech. specjalnych
Klaudia Kaim 2 m (nrk)
Patryk Skowronek udział
Adrian Suchocki udział
Adrian Socha 3 techniki specjalne

Podczas startu w Wołominie aż czwórka wojowników „Ronina” zdobyła po 4 medale. Byli to Michał Cudny, Mateusz Pasik, Dominik Kaim i młodziutka debiutanka – Julia Brulińska.

Rewelacyjnie w kategorii młodzików spisał się Michał Cudny, który zdobył 3 złote medale w konkurencjach walk semi-contact, konkurencji technik specjalnych oraz form tradycyjnych, srebro walk mini-kumdo (soft stick).

Ponownie nie zawiódł pośród kadetów lider kadry klubowej – Mateusz Pasik, który zdobył 2 złota: walki semi contact i techniki specjalne oraz 2 srebra: formy TSD i walki semi-contact, gdzie wyrównaną finałową walkę poddał decyzją trenera i lekarza przez niedyspozycję zdrowotną pomimo której upierał się by walczyć dalej. Schodząc z maty, w dowód uznania, został nagrodzony brawami obserwującej publiczności a nawet strony przeciwnej. Na pewno to miły akcent turnieju.

Cztery medale: 2 złote: formy z bronią i techniki specjalne oraz srebro (semi contact) i brąz w mini kumdo a także finał (4 miejsce) form tsd to uzyskany wynik przez doświadczonego młodzika – Dominik Kaim.

Niespodziewanie 4 medale zdobyła również młodziutka debiutanka – Julia Brulińska. Złoto walk mini-kumdo podczas oficjalnego otwarcia występując przeciwko zawodniczce gospodarzy, a także 3 srebrne medale w walkach mini-kumdo, formach tsd i technikach specjalnych.

Na wyróżnienie zasługuje również Magdalena Gadomska, która uzyskała 2 złote medale. W walkach semi contact złoto zdobywa przez wysoki nokaut techniczny stosunkiem punktów 10:0, głównie dzięki wysokim technikom nożnym. W technikach specjalnych uzyskuje wyższą wysokość niż jej konkurentka.

Te wyniki bardzo cieszą i są bardzo budujące. Motywują do dalszej pracy. Co bardzo miłe i równie budujące to, że postawa zawodników jest zauważona przez trenerów i zawodników innych klubów, sędziów, a nawet głównych liderów federacji. Na pewno pozwoli to z nadzieją wkroczyć w sportowe współzawodnictwo roku 2017 i chcielibyśmy mieć nadzieję, że osiągnięcia pozostaną co najmniej na podobnym poziomie.

Przed zawodnikami teraz jeszcze tylko, już raczej w formie zabawy, Mikołajkowy Turniej Tang Soo Do przeznaczony głównie dla zawodników klubu i dwóch współpracujących.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Przychodź punktualnie na trening. Spóźnieniem okazujesz brak szacunku dla Trenera i swoich kolegów (koleżanek)
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript