English version Strona główna

   Puchar Europy dla TSDoki z PionekW dniach 30 kwietnia do 3 maja 2015 r. w Krynicy Zdrój odbył się Puchar Europy w Kickboxingu – WAKO European Cup. Na starcie tej bardzo prestiżowej imprezy stanęło ponad sześciuset zawodników z 55 klubów z Polski, Słowacji, Czarnogóry, Ukrainy, Bośni i Hercegowiny, Czech i Szkocji.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do. Patryk Banaszek wywalczył dwa Puchary Europy w formule pointfighting i light contact kadetów młodszych -47kg a Jakub Grzywacz zdobył srebrny medal w walkach light contact i brązowy w walkach pointfighting kadetów starszych -42kg. W zawodach startowała też Ola Grzywacz, której jednak nie udało się wywalczyć medalu.

To był świetny występ Patryka Banaszka, który walczył spektakularnie i z dużą pewnością siebie. Szczególnie cenne wydaje się jego zwycięstwo nad bardzo dobrym zawodnikiem z Ukrainy w finale light contact. Patryk obawiał się tego pojedynku, gdyż jego rywal nie dał najmniejszych szans przeciwnikom w eliminacjach a w walce półfinałowej „rozbił” zupełnie jednego z faworytów, wykonując między innymi bardzo widowiskową technikę obrotową z wyskoku na głowę, po której bardzo silny fizycznie rywal upadł na matę.

W walce finałowej to jednak Patryk był stroną przeważającą, narzucił przeciwnikowi swój styl walki technicznej z widowiskowymi kopnięciami obrotowymi z wyskoku i wygrał jednogłośnie.

Wyjazd zawodników na Puchar Europy został sfinansowany ze środków Powiatu Radomskiego w ramach realizacji zadania publicznego upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w 2015 roku.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript