English version Strona główna

   Majówka 2017 - obóz szkoleniowy TSD Ronin StanisławówOstatnie dni kwietnia i pierwsze dni maja 2017 to nie tylko przerwa w szkołach związana z dniami wolnymi od pracy i świątecznymi, ale też dla młodszych klas licealnych przerwa od nauki z powodu pisania matur przez tegorocznych abiturientów. Tę przerwę postanowiliśmy wykorzystać i w gronie ośmiu osób naszego klubu w celach szkoleniowych wybraliśmy się w Góry Świętokrzyskie. W dniach od 29 kwietnia do 1 maja br. przebywaliśmy w ośrodku szkoleniowo wypoczynkowym „Gołoborze” w Rudkach przygotowując się do zbliżających się w czerwcu egzaminów na stopnie gup w Tang Soo Do.W tym krótkim wyjeździe szkoleniowo wypoczynkowym udział wzięli: instruktor klubowy Jacek Kesler oraz adepci Adrian Laskowski, Martyna Woch, Szymon Szulc, Magdalena Gadomska, Cezary Wieczorek, Mateusz Pasik oraz Dominik Kaim W trakcie pobytu skoncentrowaliśmy się na nauce i doskonaleniu form tradycyjnych i form z bronią z zakresu stopni 7,6,5,4 gup oraz wyższych. Dziennie odbywało się po kilka treningów w czasie których trenowaliśmy i powtarzaliśmy formy nawet po kilkanaście razy. Mniej czasu zostało poświęcone technikom nożnym oraz samoobronie, które to elementy też były tematem naszego szkolenia. Miejscem naszych treningów była jedna z bardzo wielu sal treningowych bardzo dobrze i komfortowo wyposażonego ośrodka. Efektem szkolenia były zdane częściowo egzaminy cząstkowe.

Pobyt to jednak nie tylko treningi. W czasie wolnym od treningu korzystaliśmy z basenu w ośrodku, wybraliśmy się również do Starachowic do kina na film pt „Szybcy i Wściekli”. Ostatniego dnia wieńcząc pobyt odbyliśmy mały trening cardio wchodzą szlakiem od Nowej Słupi na Święty Krzyż podziwiając panoramę na tamtejszym |Gołoborzu.

Wspomnieć też należy o bardzo dobrych warunkach zakwaterowania. Korzystaliśmy z gościnności ośrodka „Gołoborze” w dobrze wyposażonych i ładnych pokojach w miejscowości Rudki koło Nowej Słupi. Jest to nasza stała baza szkoleniowa i wypoczynkowa. Pobyt upłynął bardzo szybko i z żalem i chęcią powrotu, ale zadowoleni odjeżdżaliśmy w kierunku domu.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680