English version Strona główna

   Zakończenie sezonu dla TSD-ków z Góry Kalwarii7 grudnia 2019r nasza drużyna Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria wróciła do domu z 8 medalami z XIII European Cup International Mazovia 2019.

W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników sportów walki z 5 krajów (Polska, Białoruś, Włochy, Czechy, Węgry, Francja) w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach. Zawody charakteryzowały się wysokim poziomem sportowym, a pojedynki naszych zawodników były szalenie emocjonujące.

Nasza trzyosobowa drużyna Tang Soo Do Góra Kalwaria wraca do domu z 8 medalami: kalaki - 1 x złoto, 1 x srebro; forms - 1 x złoto, 1 x srebro, 1 x brąz ; techniki specjalne (kopnięcie dosiężne, techniki szybkościowe) – 1 x złoto, 2 x brąz. Kalwaryjscy zawodnicy walczyli zacięcie. Igora w formule Kalaki nie miał sobie równych. Na uznanie zasługuje również występ Stanisława w formule Point Fighting. Pomimo, że przegrał pierwszą walkę i nie dotarł do strefy medalowej zrobił to we wspaniałym stylu z zawodnikiem, który finalnie zdobył dwa pierwsze miejsca w Point Fighting oraz Light Contact.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


W walce nie kieruj się dumą czy emocjami, ale wartościami, rozsądkiem i honorem.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript