English version Strona główna

   Zakończenie sezonu dla TSD-ków z Góry Kalwarii7 grudnia 2019r nasza drużyna Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria wróciła do domu z 8 medalami z XIII European Cup International Mazovia 2019.

W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników sportów walki z 5 krajów (Polska, Białoruś, Włochy, Czechy, Węgry, Francja) w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach. Zawody charakteryzowały się wysokim poziomem sportowym, a pojedynki naszych zawodników były szalenie emocjonujące.

Nasza trzyosobowa drużyna Tang Soo Do Góra Kalwaria wraca do domu z 8 medalami: kalaki - 1 x złoto, 1 x srebro; forms - 1 x złoto, 1 x srebro, 1 x brąz ; techniki specjalne (kopnięcie dosiężne, techniki szybkościowe) – 1 x złoto, 2 x brąz. Kalwaryjscy zawodnicy walczyli zacięcie. Igora w formule Kalaki nie miał sobie równych. Na uznanie zasługuje również występ Stanisława w formule Point Fighting. Pomimo, że przegrał pierwszą walkę i nie dotarł do strefy medalowej zrobił to we wspaniałym stylu z zawodnikiem, który finalnie zdobył dwa pierwsze miejsca w Point Fighting oraz Light Contact.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript