English version Strona główna

   Mistrzostwa Europy KickboxinguW dniach 2-10 września 2017 r. w stolicy Macedonii Skopje odbyły się mistrzostwa Europy kickboxingu kadetów i juniorów. W szranki stanęło 1563 zawodników reprezentujących 37 krajów, którzy rywalizowali we wszystkich formułach, od form przy muzyce, poprzez formuły planszowe aż do ringowych włącznie.

W reprezentacji Polski wystąpiła czwórka zawodników Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki: juniorka - Aleksandra Grzywacz i trójka kadetów starszych; Jakub Grzywacz, Kacper Trzos i Oliwia Pańczak.

Mimo bardzo ambitnej postawy żadnemu z naszych zawodników nie udało się wywalczyć medalu, ale samo powołanie do kadry narodowej i uczestnictwo w tak prestiżowej imprezie należy uznać za duże wydarzenie w życiu sportowym każdego z tych młodych zawodników.

Ogromne podziękowania należą się Wójtowi Gminy Pionki Panu Mirosławowi Ziółkowi i Burmistrzowi Miasta Pionki Panu Romualdowi Zawodnikowi za okazane wsparcie finansowe, dzięki któremu zawodnicy z terenu miasta i gminy Pionki mogli przygotować się i podjąć rywalizację na poziomie europejskim.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680