English version Strona główna

   Mistrzostwa Europy KickboxinguW dniach 2-10 września 2017 r. w stolicy Macedonii Skopje odbyły się mistrzostwa Europy kickboxingu kadetów i juniorów. W szranki stanęło 1563 zawodników reprezentujących 37 krajów, którzy rywalizowali we wszystkich formułach, od form przy muzyce, poprzez formuły planszowe aż do ringowych włącznie.

W reprezentacji Polski wystąpiła czwórka zawodników Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki: juniorka - Aleksandra Grzywacz i trójka kadetów starszych; Jakub Grzywacz, Kacper Trzos i Oliwia Pańczak.

Mimo bardzo ambitnej postawy żadnemu z naszych zawodników nie udało się wywalczyć medalu, ale samo powołanie do kadry narodowej i uczestnictwo w tak prestiżowej imprezie należy uznać za duże wydarzenie w życiu sportowym każdego z tych młodych zawodników.

Ogromne podziękowania należą się Wójtowi Gminy Pionki Panu Mirosławowi Ziółkowi i Burmistrzowi Miasta Pionki Panu Romualdowi Zawodnikowi za okazane wsparcie finansowe, dzięki któremu zawodnicy z terenu miasta i gminy Pionki mogli przygotować się i podjąć rywalizację na poziomie europejskim.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


W walce nie kieruj się dumą czy emocjami, ale wartościami, rozsądkiem i honorem.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript