English version Strona główna

   Najlepsi w 2014 w TSD "Ronin"W piątek 19 grudnia (2014 r.) w Stanisławowie miało miejsce ostatnie spotkanie roku 2014 przeznaczone dla adeptów obu sekcji Tang Soo Do „Ronin” : Stanisławów i Poświętne. Hala sportowa SP w Stanisławowie zgromadziło 50 zawodników, podopiecznych Jacka Keslera i Damiana Buczka. Młodym pasjonatom sztuk walki towarzyszyli rodzice i bliscy.

Stanowiło to okazję do wręczenia nagród i wyróżnień dla adeptów którzy osiągnęli najwyższe wyniki sportowe, w punktacji klubowej czy też cechowali się systematycznością. Wyróżnień dokonano w trzech grupach o różnym poziomie zaawansowania.

Najlepszymi zawodnikami okazali się: Adrian Laskowski, Kamil Pasik, Natalia Gawryś i Patryk Gnich osiągając bardzo wysokie wyniki sportowe na krajowych i zagranicznych matach, w punktacji klubowej oraz we frekwencji. Również wysoko ocenieni za osiągnięcia w punktacji klubowej i systematyczności zostali w grupach młodszych: Adrian Socha, Norbert Socha i Ernest Suchocki, a pośród najmłodszych (6latki i starsi): Igor Rachalewski, Maciej Przybysz, Hubert Łątkowski i Bartłomiej PaĽ.

Absolutnie jednak pierwszeństwo należy do Adriana Laskowskiego (15l) ze Stanisławowa, który w 2014 roku zdobył 16 medali, 11 złotych, 4 srebrne oraz 1 brazowy, dwukrotnie też był nagradzany tytułem najlepszego zawodnika turnieju danej konkurencji. Przodował również w ogólnej punktacji klubowej i frekwencji. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, puchary gratulacyjne, powołania do kadry klubu na 2015 rok, nieodpłatną wycieczkę klubową, a niektórzy również nagrody finansowe.

Wyróżnienia to jednak nie jedyne wydarzenie, które tego dnia miało miejsce na sali w Stanisławowie. Niejako przy okazji rozegrano Świąteczny Turniej Klubowy TSD w konkurencjach: Form Tradycyjnych, walk Mini-Kumdo (soft-stick) oraz kontaktowych walk sportowych Semi-Contact z podziałem na kategorie. Na najlepszych czekały medale za pierwsze trzy miejsca, a medalistami okazali się: Złote medale: Mateusz Wróbel trzykrotnie ( semi, formy i softy), Jakub Suchocki dwukrotnie (formy i semi), Mateusz Pasik (softy), Igor Rachalewski (softy), Magda Gnich (softy), Patrycja Biedrzycka (softy), Damian Rosłon (formy), Kasia Wierzbicka (formy), Patrycja Urbanowska (formy), Jaś Sawicki (formy). Srebrne medale zdobyli: Cezary Wieczorek (softy), Ernest Suchocki (softy), Maciej Przybysz ( softy), Roksana Powała (softy), Patrycja Urbanowska (softy), Emilia Chodara (formy), Michał Tymiński (formy), Magda Gnich (formy), Kacper Urbanowski (formy), Ernest Suchocki (semi), Szymon Szulc trzykrotnie (formy, semi, softy).

Brązowe medale zdobyli: Dominik Kaim (softy), Kacper Urbanowski (softy), Jakub Rosłon (softy), Gabriela Łątkowska dwukrotnie (softy i formy), Kasia Wierzbicka (softy), Kamil Skowronek (formy), Roksana Powała (formy), Damian Szczęsny (formy), Adrian Suchocki (semi), Krzysztof Pietrzyk (semi). Takie oto były wyniki, i mimo że turniej się przedłużał i nie rozegrano wszystkich kategorii w niektórych konkurencjach wszyscy cierpliwie doczekali wizyty oczekiwanego gościa. Wtem na salę wtargnął lekko przygarbiony mężczyzna z białą brodą w czerwonym kostiumie i czapce. A był to Św. Mikołaj, który przy pomocy asystentów wręczył wszystkim obecnym roześmianym dzieciom paczki ze słodkimi upominkami. Dzieci i nieco starsi, wszyscy byli zadowoleni.. Jeszcze tylko wspólne zdjęcie z Mikołajem i adepci klubu rozeszli się na świąteczno – noworoczną przerwę od treningów która potrwa do 7 stycznia 2015, gdy znów założą stroje i podejmą z ochotą treningi przygotowując się np. do Mistrzostw Polski Sztuk Walki które 17 stycznia 2015 odbędą się w mieście nad Srebrną. Więcej informacji o klubie TSD „Ronin”: www.tangsoodo.stanislawow.com

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


W walce nie kieruj się dumą czy emocjami, ale wartościami, rozsądkiem i honorem.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript