English version Strona główna

   Najlepsi w 2014 w TSD "Ronin"W piątek 19 grudnia (2014 r.) w Stanisławowie miało miejsce ostatnie spotkanie roku 2014 przeznaczone dla adeptów obu sekcji Tang Soo Do „Ronin” : Stanisławów i Poświętne. Hala sportowa SP w Stanisławowie zgromadziło 50 zawodników, podopiecznych Jacka Keslera i Damiana Buczka. Młodym pasjonatom sztuk walki towarzyszyli rodzice i bliscy.

Stanowiło to okazję do wręczenia nagród i wyróżnień dla adeptów którzy osiągnęli najwyższe wyniki sportowe, w punktacji klubowej czy też cechowali się systematycznością. Wyróżnień dokonano w trzech grupach o różnym poziomie zaawansowania.

Najlepszymi zawodnikami okazali się: Adrian Laskowski, Kamil Pasik, Natalia Gawryś i Patryk Gnich osiągając bardzo wysokie wyniki sportowe na krajowych i zagranicznych matach, w punktacji klubowej oraz we frekwencji. Również wysoko ocenieni za osiągnięcia w punktacji klubowej i systematyczności zostali w grupach młodszych: Adrian Socha, Norbert Socha i Ernest Suchocki, a pośród najmłodszych (6latki i starsi): Igor Rachalewski, Maciej Przybysz, Hubert Łątkowski i Bartłomiej PaĽ.

Absolutnie jednak pierwszeństwo należy do Adriana Laskowskiego (15l) ze Stanisławowa, który w 2014 roku zdobył 16 medali, 11 złotych, 4 srebrne oraz 1 brazowy, dwukrotnie też był nagradzany tytułem najlepszego zawodnika turnieju danej konkurencji. Przodował również w ogólnej punktacji klubowej i frekwencji. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, puchary gratulacyjne, powołania do kadry klubu na 2015 rok, nieodpłatną wycieczkę klubową, a niektórzy również nagrody finansowe.

Wyróżnienia to jednak nie jedyne wydarzenie, które tego dnia miało miejsce na sali w Stanisławowie. Niejako przy okazji rozegrano Świąteczny Turniej Klubowy TSD w konkurencjach: Form Tradycyjnych, walk Mini-Kumdo (soft-stick) oraz kontaktowych walk sportowych Semi-Contact z podziałem na kategorie. Na najlepszych czekały medale za pierwsze trzy miejsca, a medalistami okazali się: Złote medale: Mateusz Wróbel trzykrotnie ( semi, formy i softy), Jakub Suchocki dwukrotnie (formy i semi), Mateusz Pasik (softy), Igor Rachalewski (softy), Magda Gnich (softy), Patrycja Biedrzycka (softy), Damian Rosłon (formy), Kasia Wierzbicka (formy), Patrycja Urbanowska (formy), Jaś Sawicki (formy). Srebrne medale zdobyli: Cezary Wieczorek (softy), Ernest Suchocki (softy), Maciej Przybysz ( softy), Roksana Powała (softy), Patrycja Urbanowska (softy), Emilia Chodara (formy), Michał Tymiński (formy), Magda Gnich (formy), Kacper Urbanowski (formy), Ernest Suchocki (semi), Szymon Szulc trzykrotnie (formy, semi, softy).

Brązowe medale zdobyli: Dominik Kaim (softy), Kacper Urbanowski (softy), Jakub Rosłon (softy), Gabriela Łątkowska dwukrotnie (softy i formy), Kasia Wierzbicka (softy), Kamil Skowronek (formy), Roksana Powała (formy), Damian Szczęsny (formy), Adrian Suchocki (semi), Krzysztof Pietrzyk (semi). Takie oto były wyniki, i mimo że turniej się przedłużał i nie rozegrano wszystkich kategorii w niektórych konkurencjach wszyscy cierpliwie doczekali wizyty oczekiwanego gościa. Wtem na salę wtargnął lekko przygarbiony mężczyzna z białą brodą w czerwonym kostiumie i czapce. A był to Św. Mikołaj, który przy pomocy asystentów wręczył wszystkim obecnym roześmianym dzieciom paczki ze słodkimi upominkami. Dzieci i nieco starsi, wszyscy byli zadowoleni.. Jeszcze tylko wspólne zdjęcie z Mikołajem i adepci klubu rozeszli się na świąteczno – noworoczną przerwę od treningów która potrwa do 7 stycznia 2015, gdy znów założą stroje i podejmą z ochotą treningi przygotowując się np. do Mistrzostw Polski Sztuk Walki które 17 stycznia 2015 odbędą się w mieście nad Srebrną. Więcej informacji o klubie TSD „Ronin”: www.tangsoodo.stanislawow.com

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript