English version Strona główna

   Puchar Świata w Mikołowie 201425 i 26.X. 2014 r. w Mikołowie na Górnym Śląsku odbył się Puchar Świata Kong Sao z udziałem 219 zawodników z klubów z Polski, Ukrainy, Węgier, Azerbejdżanu, Szwecji i Słowacji. Rywalizowano w konkurencjach tradycyjnych oraz w konkurencjach kontaktowych walk sportowych różnych formuł. Pośród startujących ekip dobry występ odnotowała ekipa Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów prowadzona przez Jacka Keslera i Damiana Buczka. Występ zaowocował wywalczeniem 2 złotych medali, brązu i nie ujmowanego w rankingu srebra.

Świetne starty w konkurencji walk semi-contact odnotowali Adrian Laskowski (juniorzy) i PatrykGnich (seniorzy), którzy pewnie wygrali swoje kategorie eliminując kolejnych przeciwników i tym samym zdobywając turniejowe złota Pucharu Świata. Brązowy medal walk semi-contact to efekt startu Szymona Szulca pośród kadetów.

Nie będące w rankingu srebro przypadło w udziale Kamilowi Pasikowi, który skrzyżował swoje rękawice z trenerem z zaprzyjaźnionego klubu Fight Zone Wejherowo – Rafałem Karcz.Rezultat tego starcia to stosunek przewagi punktowej 10:5 dla zawodnika z Wejherowa.

O niekorzystnym losie podczas turnieju może mówić Damian Buczek, który po pierwszej wygranej walce w drugiej, mimo wygranej przez niego stosunkiem punktów, został zdyskwalifikowany za nadmiar ostrzeżeń technicznych (wyjścia poza pole walki). W rezultacie był zmuszony do walki w repasażach o brązowy medal, gdzie uległ swojemu rywalowi.

Podsumowując był to udany wyjazd, gdyż nie zawiedli chłopcy w czysty i techniczny sposób zdobywając swoje złote medale, wywołując przy tym uznanie sędziów i widowni.

Klub czekają kolejne sprawdziany: już w listopadzie na turnieju GladiusCup w Ostródzie, w Radlinie na Mistrzostwach Polski Sztuk Nowoczesnych oraz w grudniu na bardzo dużym międzynarodowym turnieju Mazovia Open w Tarczynie.

Więcej zdjęć z Pucharu Świata w Mikołowie na Facebook.com« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680