English version Strona główna

   Sukcesy Trenera Jacka Keslera18 medali: 11 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe. Statuetka i Tytuł „Najlepszy Technik” dla zawodnika.

Sobota 17 maja 2014 to niezwykle intensywny i obfity dzień dla Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów/Poświętne. Tego dnia bowiem zawodnicy klubu wzięli udział aż w trzech różnych turniejach w różnych miejscach zgarniając przy tym pełną sakwę rankingowych medali w łącznej ilości 18 sztuk. Aż 11 medali to te koloru złotego, 4 srebrnego i 3 brązowego. Dodatkowo jeden z zawodników został wyróżniony tytułem i statuetką „Najlepszy Technik”

Sportowe szranki w konkurencjach sztuk walki odbywały się w miejscowościach Dębę Wielkie, Sulejówku i Warszawie. Na każdy z tych turniejów klub oddelegował określoną kadrę zawodników. I tak podczas I Mistrzostw Mazowsza w Sztukach Walki odbywających się w Dębem Wielkim 9 osobowa reprezentacja zawodnicza klubu zdobyła 13 medali: 8 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.

Złotym multimedalistą okazał się Szymon Szulc, który we wszystkich konkurencjach w których startował nie dał sobie odebrać palmy pierwszeństwa. Czterokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium w konkurencjach: walki semi - contact, sumo-grappling, techniki specjalne (kopnięcie dosiężne), techniki specjalne (kopnięcie boczne w locie). Po dwa złote medale to również efekt startu zawodników Adrian Socha i Adrian Suchocki w konkurencjach soft-stick (walki na piankowe pałki) i sumo-grappling (mocowanie).

Pełne wyniki:
Szymon Szulc I m semi-contact, I m sumo-grappling, I m tech. specjalne (ap), I m tech spec. (yup)
Adrian Socha I m soft-stick, I m sumo-grappling
Adrian Suchocki I m soft-stick, I m sumo-grappling
Jakub Suchocki II m sumo-grappling, III m semi-contact, III m soft-stick
Damian Szczęsny II m techniki specjalne (dosiężne); po jednej wygranej walce w softach i sumo
Ernest Suchocki II m soft-stick.

Startowali również Norbert Socha (1 wygrana w sumo-grapplingu), Krzysztof Kasprzak, Kacper Urbanowski. Kibicowali zawodnikom rodzice: Magdalena Urbanowska, Edyta Kasprzak, Sebastian Socha (kierownik ekipy), Agnieszka Socha (foto) oraz zawodniczka Patrycja Urbanowska i sędzia z ramienia klubu Sylwia Soszka. Organizatorem turnieju była Akademia Sztuk Walki kierowana przez trenera Dawida Matwieja.


***

Wspaniale również zaprezentowała się 6 zawodników podczas Tae Cup Open 2014 Otwartych Mistrzostw w Uderzanych Sztukach Walki w Sulejówku zdobywając 4 medale: 3 złote i 1 srebrny, a także specjalne wyróżnienie, tytuł i statuetkę dla „ Najlepszego Technika”.

Nie zawiódł i rewelacyjnie spisał się Patryk Gnich, który bezapelacyjnie zdobył dwa turniejowe złota, zarówno w konkurencji walki semi-contact jak i walk w formule light-contact. Pozytywne wrażenie, ładnie prowadzone walki zaowocowały również wywalczeniem przez Patryka statuetki i tytułu„Najlepszego Technika”.

Złoto walk semi-contact to również efekt startu, powracającego po kontuzji drugiego trenera klubu: Damiana Buczka.

Srebrny medal w walkach semi-contact zdobył Dominik Kaim. Wystartowała również Natalia Gawryś, która wskutek braku obsady w jej kategorii zmuszona była do walki z o kilka lat starszą przeciwniczką, której nieznacznie uległa. Drugi start odnotował też początkujący senior Rafał Wytrykus, który w walkach stanął m.in. naprzeciwko doświadczonego zawodnika i trenera klubu „Egida” Barczewo – Bartosza Zabłotnego.:). Mniej szczęścia miał również Adrian Laskowski, który w walkach semi-contact również zmuszony był do walki ze starszymi zawodnikami.

Wyniki:
Patryk Gnich I m semi-contact, I m light-contact, Tytuł i Statuetka „Najlepszy Technik”

Damian Buczek I m semi-contact
Dominik Kaim II m semi-contact

Wystartowali również: Natalia Gawryś, Adrian Laskowski, Rafał Wytrykus.
Organizatorem turnieju był klub KSW TAE z Sulejówka prowadzony przez Bartłomieja Turczyńskiego. Impreza była związana z Jubileuszem 5 lecia klubu.

***

Trzecim turniejem był European Champions Tournament Europejski Turniej Mistrzów w Warszawie. Tu zaprezentował się szef klubu i główny instruktor – Jacek Kesler, który wywalczył brązowy medal w konkurencji kumite seniorów (kontaktowe walki sportowe karate). Otrzymał również upominek – książkę karate z osobistą dedykacją od goszczącego z wizytą japońskiego mistrza karate i ju-jitsu Takemasu Okuyama 9 dan.

Organizatorem turnieju było Europejskie Stowarzyszenie Budo kierowane przez shihan Tomasza Piotrkowicza.

Tang Soo!


« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Tang Soo Do to sztuka samoobrony wywodząca się z Korei
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript