English version Strona główna

   Sukcesy Trenera Jacka Keslera



18 medali: 11 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe. Statuetka i Tytuł „Najlepszy Technik” dla zawodnika.

Sobota 17 maja 2014 to niezwykle intensywny i obfity dzień dla Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów/Poświętne. Tego dnia bowiem zawodnicy klubu wzięli udział aż w trzech różnych turniejach w różnych miejscach zgarniając przy tym pełną sakwę rankingowych medali w łącznej ilości 18 sztuk. Aż 11 medali to te koloru złotego, 4 srebrnego i 3 brązowego. Dodatkowo jeden z zawodników został wyróżniony tytułem i statuetką „Najlepszy Technik”

Sportowe szranki w konkurencjach sztuk walki odbywały się w miejscowościach Dębę Wielkie, Sulejówku i Warszawie. Na każdy z tych turniejów klub oddelegował określoną kadrę zawodników. I tak podczas I Mistrzostw Mazowsza w Sztukach Walki odbywających się w Dębem Wielkim 9 osobowa reprezentacja zawodnicza klubu zdobyła 13 medali: 8 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.

Złotym multimedalistą okazał się Szymon Szulc, który we wszystkich konkurencjach w których startował nie dał sobie odebrać palmy pierwszeństwa. Czterokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium w konkurencjach: walki semi - contact, sumo-grappling, techniki specjalne (kopnięcie dosiężne), techniki specjalne (kopnięcie boczne w locie). Po dwa złote medale to również efekt startu zawodników Adrian Socha i Adrian Suchocki w konkurencjach soft-stick (walki na piankowe pałki) i sumo-grappling (mocowanie).

Pełne wyniki:
Szymon Szulc I m semi-contact, I m sumo-grappling, I m tech. specjalne (ap), I m tech spec. (yup)
Adrian Socha I m soft-stick, I m sumo-grappling
Adrian Suchocki I m soft-stick, I m sumo-grappling
Jakub Suchocki II m sumo-grappling, III m semi-contact, III m soft-stick
Damian Szczęsny II m techniki specjalne (dosiężne); po jednej wygranej walce w softach i sumo
Ernest Suchocki II m soft-stick.

Startowali również Norbert Socha (1 wygrana w sumo-grapplingu), Krzysztof Kasprzak, Kacper Urbanowski. Kibicowali zawodnikom rodzice: Magdalena Urbanowska, Edyta Kasprzak, Sebastian Socha (kierownik ekipy), Agnieszka Socha (foto) oraz zawodniczka Patrycja Urbanowska i sędzia z ramienia klubu Sylwia Soszka. Organizatorem turnieju była Akademia Sztuk Walki kierowana przez trenera Dawida Matwieja.


***

Wspaniale również zaprezentowała się 6 zawodników podczas Tae Cup Open 2014 Otwartych Mistrzostw w Uderzanych Sztukach Walki w Sulejówku zdobywając 4 medale: 3 złote i 1 srebrny, a także specjalne wyróżnienie, tytuł i statuetkę dla „ Najlepszego Technika”.

Nie zawiódł i rewelacyjnie spisał się Patryk Gnich, który bezapelacyjnie zdobył dwa turniejowe złota, zarówno w konkurencji walki semi-contact jak i walk w formule light-contact. Pozytywne wrażenie, ładnie prowadzone walki zaowocowały również wywalczeniem przez Patryka statuetki i tytułu„Najlepszego Technika”.

Złoto walk semi-contact to również efekt startu, powracającego po kontuzji drugiego trenera klubu: Damiana Buczka.

Srebrny medal w walkach semi-contact zdobył Dominik Kaim. Wystartowała również Natalia Gawryś, która wskutek braku obsady w jej kategorii zmuszona była do walki z o kilka lat starszą przeciwniczką, której nieznacznie uległa. Drugi start odnotował też początkujący senior Rafał Wytrykus, który w walkach stanął m.in. naprzeciwko doświadczonego zawodnika i trenera klubu „Egida” Barczewo – Bartosza Zabłotnego.:). Mniej szczęścia miał również Adrian Laskowski, który w walkach semi-contact również zmuszony był do walki ze starszymi zawodnikami.

Wyniki:
Patryk Gnich I m semi-contact, I m light-contact, Tytuł i Statuetka „Najlepszy Technik”

Damian Buczek I m semi-contact
Dominik Kaim II m semi-contact

Wystartowali również: Natalia Gawryś, Adrian Laskowski, Rafał Wytrykus.
Organizatorem turnieju był klub KSW TAE z Sulejówka prowadzony przez Bartłomieja Turczyńskiego. Impreza była związana z Jubileuszem 5 lecia klubu.

***

Trzecim turniejem był European Champions Tournament Europejski Turniej Mistrzów w Warszawie. Tu zaprezentował się szef klubu i główny instruktor – Jacek Kesler, który wywalczył brązowy medal w konkurencji kumite seniorów (kontaktowe walki sportowe karate). Otrzymał również upominek – książkę karate z osobistą dedykacją od goszczącego z wizytą japońskiego mistrza karate i ju-jitsu Takemasu Okuyama 9 dan.

Organizatorem turnieju było Europejskie Stowarzyszenie Budo kierowane przez shihan Tomasza Piotrkowicza.

Tang Soo!






« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami




Losowe zdjęcie





WYSZUKIWARKA





Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680