English version Strona główna

   Mistrzostwa Polski Juniorów w KickboxinguW sobotę 6 kwietnia 2013 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu w formule pointfighting. Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki reprezentowała dwójka zawodników: Paulina Banaszek i Artur Kozłowski, którzy zdobyli 3 medale: 2 złote i 1 srebrny.

Artur Kozłowski, który do niedawna stratował jeszcze w kategorii kadetów, sprawił największą niespodziankę, wręcz sensację zdobywając tytuł Mistrza Polski w najliczniej obsadzonej kategorii -69 kg. Wszystkie walki eliminacyjne i półfinał Artur zakończył przez przewagę techniczną (10 punktów) już w pierwszej rundzie. W finale zaś pokonał jednego z najlepszych zawodników pointfightingu (semi contactu) w Polsce, między innymi: zeszłorocznego Mistrza Polski, wicemistrza Polski kickboxingu seniorów, mistrza Polski taekwondo PUT seniorów sprzed kilku tygodni, zwycięzcę wielu turniejów, także zagranicznych.

Artur walczył bardzo efektownie, bez kompleksów, stosując różnorodne kombinacje techniczne i w pełni wykorzystując swoje predyspozycje szybkościowe. Artur Kozłowski trenuje Tang Soo Do od niecałych dwóch lat, jego trenerem od samego początku jest Dariusz Sułek. Aktualnie posiada 7 stopien szkoleniowy TSD i 5 stopień szkoleniowy kickboxingu. Jego największe dotychczasowe sukcesy to: brązowy medal Mistrzostw Europy Taekwondo International w konkurencji semi contact oraz zdobycie Pucharu Warmii UFR w kategorii kadetów.

Drugi tytuł mistrzowski dla naszego klubu zdobyła Paulina Banaszek w kategorii -65 kg. Ponadto zawodniczka otrzymała również srebrny medal za występ w kategorii wagowej łączonej.

To bardzo duży sukces Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki, który na początku tego roku przekształcił się z samodzielnej sekcji. Od tygodnia klub jest członkiem Polskiego Związku Kickboxingu.« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Przychodź punktualnie na trening. Spóźnieniem okazujesz brak szacunku dla Trenera i swoich kolegów (koleżanek)
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript