English version Strona główna

   Mistrzostwa Polski Juniorów w KickboxinguW sobotę 6 kwietnia 2013 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu w formule pointfighting. Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki reprezentowała dwójka zawodników: Paulina Banaszek i Artur Kozłowski, którzy zdobyli 3 medale: 2 złote i 1 srebrny.

Artur Kozłowski, który do niedawna stratował jeszcze w kategorii kadetów, sprawił największą niespodziankę, wręcz sensację zdobywając tytuł Mistrza Polski w najliczniej obsadzonej kategorii -69 kg. Wszystkie walki eliminacyjne i półfinał Artur zakończył przez przewagę techniczną (10 punktów) już w pierwszej rundzie. W finale zaś pokonał jednego z najlepszych zawodników pointfightingu (semi contactu) w Polsce, między innymi: zeszłorocznego Mistrza Polski, wicemistrza Polski kickboxingu seniorów, mistrza Polski taekwondo PUT seniorów sprzed kilku tygodni, zwycięzcę wielu turniejów, także zagranicznych.

Artur walczył bardzo efektownie, bez kompleksów, stosując różnorodne kombinacje techniczne i w pełni wykorzystując swoje predyspozycje szybkościowe. Artur Kozłowski trenuje Tang Soo Do od niecałych dwóch lat, jego trenerem od samego początku jest Dariusz Sułek. Aktualnie posiada 7 stopien szkoleniowy TSD i 5 stopień szkoleniowy kickboxingu. Jego największe dotychczasowe sukcesy to: brązowy medal Mistrzostw Europy Taekwondo International w konkurencji semi contact oraz zdobycie Pucharu Warmii UFR w kategorii kadetów.

Drugi tytuł mistrzowski dla naszego klubu zdobyła Paulina Banaszek w kategorii -65 kg. Ponadto zawodniczka otrzymała również srebrny medal za występ w kategorii wagowej łączonej.

To bardzo duży sukces Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki, który na początku tego roku przekształcił się z samodzielnej sekcji. Od tygodnia klub jest członkiem Polskiego Związku Kickboxingu.« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript