English version Strona główna

   Mistrzostwach Polski Sztuk Walki WKSFNajlepsze osiągnięciana turnieju: Natalia Gawryś 5 medali: 4 złote, 1 brązowy. Klubowa Premia Zawodnicza w wysokości 45 pln, Kamil Pasik 5 medali: 2 złote, 2 srebrne, 1 brąz. Adrian Laskowski 4 medale: 3 złote 1 brązowy, Techniczne, ladne walki semi - Patryk Gnich jak równiez wcześniej wymieniona trójka.

W dniu 17 stycznia 2015 roku reprezentacja Klubu Tang Soo Do „Ronin” w ilości 28 zawodników, trenera, dwóch sędziów i rodziców brała udział w Mistrzostwach Polski Sztuk Walki WKSF odbywających się w Mińsku Mazowieckim. Do rywalizacji w walkach sportowych wg. formuł semi-contact, light-contact, light-kick, w ringu, kalaki (painkowe pałki) oraz w konkurencjach form tradycyjnych, form z bronią oraz form przy muzyce zgłoszonych było przeszło 200 zawodników z różnych polskich klubów reprezentujących kick-boxing, karate, taekwondo, tang soo do itp.

Występ naszych zawodników zakończył się sukcesem w postaci zdobytych 36 medali, z czego aż 16 stanowiły te najcenniejsze złote, 11 srebrnych oraz 9 brązowych, a także jeden bądż dwa medale nierankingowe. Poniżej przedstawiamy indywidualne osiągnięcia zawodników Nie była prowadzona wprawdzie klasyfikacja drużynowa, ale osiągnięte wyniki pozwalają nam przypuszczać, że byliśmy pierwszą drużyną turnieju. Nie jest to być może skromna postawa w tym momencie, ale w końcu to jest sport, zabawa, rywalizacja i taki cel jest działalności klubów.

Wyniki indywidualne zawodników:
1 Natalia Gawryś kadetki starsze 5 medali: 1 m semi, 1 m semi, 1 m light, 1 m light, 3 m broń
2. Kamil Pasik junior 5 medali: 1 m formy, 1 m semi, 2 m light, 2 m broń, 3 m semi
3. Adrian Laskowski kadet starszy 4 medale: 1 m semi, 1 m light, 1 m broń, 3 formy.
4. Sylwia Soszka juniorki 4 medale: 2 m semi, 2 m semi, 3 m broń, 2 m light
5. Patryk Gnich junior 2 medale: 1 m semi, 1 m semi, IV m formy, wygrana walka light rezygnacja z dalszych startów light (kontuzja pleców)
6. Dominik Kaim kadet młodszy 2 medale 1 m light, 3 m broń
7. Kasia Wierzbicka dzieci starsze 2 medale: 2 m semi, 3 m formy
8. Kacper Urbanowski dzieci starsze 2 medale: 2 m formy, 3 m kalaki (piankowe pałki/softy)
9. Mateusz Pasik kadet modszy 2 medale: 1 m. broń, 2 m formy
10. Kuba Suchocki kadet młodszy 1 medal: 1 m light contact
11. Adrian Suchocki kadet młodszy 1 medal: 1 m light contact
12. Ernest Suchocki dzieci młodsze1 medal: 2 m kalaki (softy)
13. Magda Gnich dzieci starsze 1 medal: 2 m semi
14. Damian Powała dzieci starsze 1 medal : 2 m light contact
15. Szymon Szulc kadet starszy 1 medal: 3 m light contact
16. Patrycja Biedrzycka dzieci młodsze: 1 medal 3 m semi contact
17. Damian Rosłon 1medal 2 m light

Startowali również: Norbert Socha, Jakub Pasik, Jakub Słowik, Jakub Rosłon, Igor Rachalewski, Maciej Przybysz, Maciej Pietrzyk, Krzysztof Pietrzyk, Cezary Wieczorek.

Obsługa z Klubu: sędziowie Damian Buczek, Sebastian Socha, media: Agnieszka Socha. Wszystkim serdecznie dziękuję, również rodzicom za wspólny udział. Zawodnikom dziękuję za to, że mimo własnych startów na różnych planszach róznych konkurencji będąc tuż przed startem zajmowali się młodszymi sekundując, będąc przy nich. Za fotki i filmiki.

Był to pierwszy dla nas start w roku 2015 i jak widac po wynikach udany. Tradycyjnie nie zawiodła wyłoniona kadra klubowa nie tylko w konkurencjach walk ale równiez i w konkurencjach form tradycyjnych czy z bronią. Turniej ze wzgledu na uczestnictwo wielu dobrych klubów itym samym zawodników nie nalezał do łatwych. Dla niektórych naszych zawodników był to w ogóle debiut na imprezie sportowej az takiej rangi. Początek turnieju nie wróżył nam w ogóle ogóle osiągnięć. W miarę upływu dnia jednak sytuacja się zmieniała. Cieszy fakt, ze niektórym debiutantom w młodszych grupach wiekowych udało się uzyskac lokaty medalow w konkurencji walki czy form. To dobra prognoza na przyszłość a dla nich nagorad, za to że pracowali i się starali w trakcie toku szkoleniowego. Jak widać owoce pracy i zaaganżowania są. teraz niektórzy z nich będą przygotowywac się do swoich egzaminów na kolejne stopnie szkoleniowe igup i pasy w Tang Soo Do.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Musić ćwiczyć co najmniej 2 x w tygodniu, aby Twój trening przynosił zamierzone rezultaty.
Pamiętaj, aby wkładać całe serce w zajęcia!
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript