English version Strona główna

   Letni obóz Tang Soo DoW dniach 10 - 20 lipca 2013 odbył się doroczny obóz szkoleniowo - rekreacyjny "Summer Tang Soo Do Camp". W tym roku trenowaliśmy i odpoczywaliśmy w miejscowości Rycerka Dolna (Beskid Żywiecki). Głównym celem zgrupowania było przygotowanie zawodników Polskiej Federacji Tang Soo Do do nowego sezonu. W programie atrakcji 10 dniowego wyjazdu znalazły się górskie wycieczki, między innymi na Wielką Rycerzową, Wielką Raczę oraz przełęcz Przegibek. Poza tym zwiedzaliśmy miasto i Muzeum Browaru Żywieckiego.

Nad poziomem treningów czuwała kadra instruktorska, w skład której weszli: Marcin Kostyra III Dan Tang Soo Do- założyciel i prezes Polskiej Federacji Tang Soo Do, największy autorytet w dziedzinie naszej sztuki walki w Polsce, Michał Majewski Cho Dan Bo (kandydat do czarnego pasa), trener Mazovia Tang Soo Do Team oraz Jacek Kesler z Klubu Ronin Tang Soo Do, który był organizatorem i kierownikiem obozu.

Podczas obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie w TSD. Na wyższe stopnie zdali zawodnicy: Natalia Gawryś i Karol Kaps z sekcji TSD Poświętne oraz zawodnicy TSD Wołomin: Karolina Piatikow, Monika Banaszek, Wiktoria Banaszek, Filip Szymaszczyk i Albert Sudak. Cały wyjazd odbył się w cudownej, sportowej atmosferze, która na pewno pozwoliła młodym zawodnikom nie tylko wypocząć, ale także przygotować się do trudów nadchodzącego sezonu.

Michał Majewski

Galeria zdjęć z obozu pod tym linkiem


« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Czarny pas chroni tylko 2 cm twego tyłka... Resztę musisz chronić sam...
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680