English version Strona główna

   Letni obóz Tang Soo DoW dniach 10 - 20 lipca 2013 odbył się doroczny obóz szkoleniowo - rekreacyjny "Summer Tang Soo Do Camp". W tym roku trenowaliśmy i odpoczywaliśmy w miejscowości Rycerka Dolna (Beskid Żywiecki). Głównym celem zgrupowania było przygotowanie zawodników Polskiej Federacji Tang Soo Do do nowego sezonu. W programie atrakcji 10 dniowego wyjazdu znalazły się górskie wycieczki, między innymi na Wielką Rycerzową, Wielką Raczę oraz przełęcz Przegibek. Poza tym zwiedzaliśmy miasto i Muzeum Browaru Żywieckiego.

Nad poziomem treningów czuwała kadra instruktorska, w skład której weszli: Marcin Kostyra III Dan Tang Soo Do- założyciel i prezes Polskiej Federacji Tang Soo Do, największy autorytet w dziedzinie naszej sztuki walki w Polsce, Michał Majewski Cho Dan Bo (kandydat do czarnego pasa), trener Mazovia Tang Soo Do Team oraz Jacek Kesler z Klubu Ronin Tang Soo Do, który był organizatorem i kierownikiem obozu.

Podczas obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie w TSD. Na wyższe stopnie zdali zawodnicy: Natalia Gawryś i Karol Kaps z sekcji TSD Poświętne oraz zawodnicy TSD Wołomin: Karolina Piatikow, Monika Banaszek, Wiktoria Banaszek, Filip Szymaszczyk i Albert Sudak. Cały wyjazd odbył się w cudownej, sportowej atmosferze, która na pewno pozwoliła młodym zawodnikom nie tylko wypocząć, ale także przygotować się do trudów nadchodzącego sezonu.

Michał Majewski

Galeria zdjęć z obozu pod tym linkiem


« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript