English version Strona główna

Otwarty Puchar Polski Północnej Taekwondo ZSPUT

Dwa kluby Polskiej Federacji Tang Soo Do - Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki i Tang Soo Do „Ronin-Tęcza” Stanisławów wzięły udział w Otwartym Pucharze Polski Północnej ZS PUT rozgrywanym w dniu 18.02.2017 w Olsztynku z udziałem ponad 230 zawodników reprezentujących kluby taekwondo, kick boxingu, tang soo do i karate z całej Polski. Turniej zorganizował Bartosz Zabłotny.

Oba kluby zdobyły łącznie 35 medali: 12 złotych, 12 srebrnych i 11 brązowych. Dodatkowo Michał Borkowski TSD Pionki wywalczył tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju a klub z Pionek zdobył III miejsce w końcowej klasyfikacji drużynowej.

Szczegółowe relacje z turnieju znajdą się na stronach klubowych.

A uzyskane wyniki podajemy poniżej:
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki: 9 złotych, 9 srebrnych, 6 brązowych. IV miejsce w końcowej klasyfikacji drużynowej. Michał Borkowski Najlepszym zawodnikiem turnieju