English version Strona główna

   Wołomińskie Centrum Sztuk Walki w OpoluPodczas Pucharu Polski Taekwondo, który odbył się w dniach od 18 do 19 listopada 2017 r. w Opolu doskonałą formę zaprezentowali zawodnicy Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki. W zawodach wzięło udział 520 zawodników oraz 26 ekip, w tym 3 zagraniczne. Wśród startujących nie mogło zabraknąć zawodników z Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki.

Pierwszego dnia zawodów, w szranki stanęli przedstawiciele kategorii młodszych. Wśród zawodników Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki wyróżnili się Oliwia Winiarek, która zdobyła trzecie miejsce w kategorii semi cotact, Julka Jabłońska, plasując się na pierwszej pozycji w walce soft stick i Michał Zdziarski, który zajął drugie miejsce w walce soft stick. Zaledwie ośmioletni Michał Zdziarski, mając w swojej kategorii 26 zawodników, udowodnił, że ciężką pracą można osiągnąć tak duży sukces w tak młodym wieku. Doświadczenie na tak dużym turnieju zdobyli również: Maja Winiarek, Maja Soczek, Ania Dudek oraz Franciszek Kamiński.

Niezwykle owocny w sukcesy, był dla zawodników z Wołomina drugi dzień turnieju. Wiktoria Banaszek zdobyła Puchar Polski w semi contact, w swojej kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów, trzecie miejsce w light contact oraz trzecie miejsce w Grand Chempion (kategoria open). Występująca w barwach Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki zawodniczka starła się z dwoma innymi posiadaczami czarnego pasa.

Po dłuższej przerwie na matę powrócił Damian Gębal, który pokazał klasę w kategorii senior w light contact, zdobywając trzecie miejsce. Również pozostali zawodnicy nie mogli narzekać na brak sukcesów: Agnieszka Smolak zajęła trzecie miejsce w kategorii senior w light contact, a Filip Szymaszczyk uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii senior w semi contact.

Po stoczeniu dobrych walki niestety nie udało się przejść do finałów w swoich kategoriach Monice Banaszek oraz Oli Dejer. Bez wątpienia jednak wykazały się one wielkim hartem ducha i zdobyły doświadczenie które zaprocentuje w przyszłości.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript