English version Strona główna

   Wołomińskie Centrum Sztuk Walki w OpoluPodczas Pucharu Polski Taekwondo, który odbył się w dniach od 18 do 19 listopada 2017 r. w Opolu doskonałą formę zaprezentowali zawodnicy Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki. W zawodach wzięło udział 520 zawodników oraz 26 ekip, w tym 3 zagraniczne. Wśród startujących nie mogło zabraknąć zawodników z Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki.

Pierwszego dnia zawodów, w szranki stanęli przedstawiciele kategorii młodszych. Wśród zawodników Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki wyróżnili się Oliwia Winiarek, która zdobyła trzecie miejsce w kategorii semi cotact, Julka Jabłońska, plasując się na pierwszej pozycji w walce soft stick i Michał Zdziarski, który zajął drugie miejsce w walce soft stick. Zaledwie ośmioletni Michał Zdziarski, mając w swojej kategorii 26 zawodników, udowodnił, że ciężką pracą można osiągnąć tak duży sukces w tak młodym wieku. Doświadczenie na tak dużym turnieju zdobyli również: Maja Winiarek, Maja Soczek, Ania Dudek oraz Franciszek Kamiński.

Niezwykle owocny w sukcesy, był dla zawodników z Wołomina drugi dzień turnieju. Wiktoria Banaszek zdobyła Puchar Polski w semi contact, w swojej kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów, trzecie miejsce w light contact oraz trzecie miejsce w Grand Chempion (kategoria open). Występująca w barwach Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki zawodniczka starła się z dwoma innymi posiadaczami czarnego pasa.

Po dłuższej przerwie na matę powrócił Damian Gębal, który pokazał klasę w kategorii senior w light contact, zdobywając trzecie miejsce. Również pozostali zawodnicy nie mogli narzekać na brak sukcesów: Agnieszka Smolak zajęła trzecie miejsce w kategorii senior w light contact, a Filip Szymaszczyk uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii senior w semi contact.

Po stoczeniu dobrych walki niestety nie udało się przejść do finałów w swoich kategoriach Monice Banaszek oraz Oli Dejer. Bez wątpienia jednak wykazały się one wielkim hartem ducha i zdobyły doświadczenie które zaprocentuje w przyszłości.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


W walce nie kieruj się dumą czy emocjami, ale wartościami, rozsądkiem i honorem.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript