English version Strona główna

   Dariusz Sułek - Wyróżniony przez PZ Kickboxingu

Jeden z najlepszych trenerów Polskiej Federacji Tang Soo Do, człowiek który oddaje szacunek zarówno walce sporotwej, jak i tradcycji wschodnich sztuk walk, został doceniony przez działaczy jednej ze starszych organizacji sportów walk w Polsce - Polski Związek Kickobixingu. W dniu 28 października 2017 Pan Dariusz Sułek - trener Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki - został odznaczony brązową odznaką „ Za Zasługi dla Polskiego Kickboxingu”.

Uroczystej dekoracji, która miała miejsce podczas oficjalnego otwarcia Pucharu Polski Kickboxingu Pointfighting w Świdniku, dokonał Wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Kickboxingu p. Jerzy Bassa. Odznaka ta jest przyznawana za wysokie osiągnięcia sportowe, trenerskie, organizacyjne oraz popularyzację i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie kickboxingu.

W uzasadnieniu odznaczenia czytam, że Dariusz Sułek wychował do tej pory ponad dwudziestu mistrzów Polski w formułach planszowych kickboxingu. Jego wychowankowie byli czterokrotnie wybierani najlepszymi zawodnikami mistrzostw, wielokrotnie byli powoływani do kadry narodowej i reprezentowali Polskę podczas mistrzostw i pucharów Europy i świata.

Warto podkreślić, że Polski Związek Kickboxingu jest bardzo liczną ogólnopolską organizacją, wchodzącą w skład światowej federacji WAKO (World Association of Kickboxing Organizations). Niedawno związek został przyjęty w poczet członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zarząd i instruktorzy Polskiej Federacji Tang Soo Do wyrażamy słowa uznania dla Pana Dariusza Sułka. Jesteśmy zaszczyceni, że jesteś jednym z nas i że Twoje zaangażowanie i profesjonalizm dostał doceniony przez PZKB (MK).
« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Musić ćwiczyć co najmniej 2 x w tygodniu, aby Twój trening przynosił zamierzone rezultaty.
Pamiętaj, aby wkładać całe serce w zajęcia!
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript