English version Strona główna

   Dariusz Sułek - Wyróżniony przez PZ Kickboxingu

Jeden z najlepszych trenerów Polskiej Federacji Tang Soo Do, człowiek który oddaje szacunek zarówno walce sporotwej, jak i tradcycji wschodnich sztuk walk, został doceniony przez działaczy jednej ze starszych organizacji sportów walk w Polsce - Polski Związek Kickobixingu. W dniu 28 października 2017 Pan Dariusz Sułek - trener Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki - został odznaczony brązową odznaką „ Za Zasługi dla Polskiego Kickboxingu”.

Uroczystej dekoracji, która miała miejsce podczas oficjalnego otwarcia Pucharu Polski Kickboxingu Pointfighting w Świdniku, dokonał Wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Kickboxingu p. Jerzy Bassa. Odznaka ta jest przyznawana za wysokie osiągnięcia sportowe, trenerskie, organizacyjne oraz popularyzację i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie kickboxingu.

W uzasadnieniu odznaczenia czytam, że Dariusz Sułek wychował do tej pory ponad dwudziestu mistrzów Polski w formułach planszowych kickboxingu. Jego wychowankowie byli czterokrotnie wybierani najlepszymi zawodnikami mistrzostw, wielokrotnie byli powoływani do kadry narodowej i reprezentowali Polskę podczas mistrzostw i pucharów Europy i świata.

Warto podkreślić, że Polski Związek Kickboxingu jest bardzo liczną ogólnopolską organizacją, wchodzącą w skład światowej federacji WAKO (World Association of Kickboxing Organizations). Niedawno związek został przyjęty w poczet członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zarząd i instruktorzy Polskiej Federacji Tang Soo Do wyrażamy słowa uznania dla Pana Dariusza Sułka. Jesteśmy zaszczyceni, że jesteś jednym z nas i że Twoje zaangażowanie i profesjonalizm dostał doceniony przez PZKB (MK).
« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript