English version Strona główna

   Podsumowanie III Pucharu Polski TSD - Wołomin 2015W pierwszą sobotę czerwca odbyła się w Wołominie trzecia edycja Pucharu Polski. Zawodnicy rywalizowali w pięciu formułach walki: walki mini-kumdo (soft-stick) – walka gąbkowymi pałkami, walki touch-contact – walki dla dzieci, walki semi-contact – młodzicy, kadeci, juniorzy, seniorzy, walki light-contact – walki tylko dla kadetów, walki light-kick – (walka ciągła z kopnięciem na udo) - juniorzy i seniorzy. Poza tym wielbiciele tradycji mieli okazje zmierzyć się w układach formalnych oraz formach z bronią. W turnieju uczestniczyło ponad dwustu zawodników z 24 klubów przybyłych do Wołomina z całej Polski.

Po raz pierwszy na turnieju PFTSD wprowadziliśmy nową kategorie wiekową (dzieci młodsze – rocznik 2009 i młodsi) co powoduje, że najmłodszy zawodnik naszego turnieju miał 3 lata :).

Podczas oficjalnego otwarcia odbyły się finały kategorii Grand Champion o Puchar Polski Tang Soo Do w kategorii kobiet i mężczyzn.Puchar Polski w Kategorii Kobiet zdobyła Paulina Woźniak z klubu Centrum Tang Soo Do Pionki.

Puchar Polski w Kategorii Mężczyzn zdobył Bartek Daniel z klubu LKSW "Dan”- Świdnik.

Dziękujemy za pomoc przy organizacji turnieju Burmistrz Miasta Wołomin pani Elżbiecie Radwan oraz całemu urzędowi miasta Wołomin.

PS.
Widzimy się już w październiku w Pionkach na Mistrzostwach Polski Tang Soo Do

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript