English version Strona główna

   Wyniki TSD "RONIN" na Silesia SamuraiW sobotę 29 listopada 2014 w Radlinie koło Rybnika, woj. Śląskie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki „Silesia Samurai” z udziałem około 140 zawodników reprezentujących 10 różnych klubów z Polski.

Pośród startujących zawodników nie mogło również zabraknąć podopiecznych Jacka Keslera reprezentujących klub Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów/Poświętne. Pięcioosobowy zespół startował w większości rozgrywanych konkurencji odnosząc przy tym sukcesy. Występ zawodników z TSD „Ronin” Stanisławów/Poświętne zakończył się wywalczeniem 14 medali (2 nie rankingowe), w tym aż 6 złotych, 5 srebrnych i tylko 1 brązowy oraz 2 nie ujmowane do rankingu srebra.

Największy sukces odniósł lider kadry klubowej ADRIAN LASKOWSKI 15l. który zdobył aż 4 medale: 3 złote i 1 srebro w konkurencjach: I m semi, I m rozbicia, I m formy, II m soft kije. Ponadto Adrian został zakwalifikowany do Najlepszych Techników Zawodów w swojej kategorii wiekowej.

Równie udane występy medalowe odnotowali:
KAMIL PASIK 16l. 3 medale, 2 złote i 1 brąz
I m semi, I m formy, III m rozbicia

NATALIA GAWRYŚ 15L.3 medale, 1 złoty, 2 srebrne, nierankingowy srebrny
I m semi, II m soft kije, II formy, II nrk rozbicia

SZYMON SZULC 12l. 2 medale, 2 srebrne + nierankingowy srebrny
II m semi, II m rozbicia, II nrk formy

Podsumowując był to udany turniej dla ekipy naszego klubu, pozwalający dobrze się zaprezentować na tle zawodników z innych klubów. Możliwe, że wypada żałować, że nie braliśmy udziału w konkurencji Duo Wight Scene (sceny walki, pokazy samoobrony), gdzie być może z racji doświadczeń klubu były by szanse na miejsca medalowe.« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript