English version Strona główna

   Wyniki TSD "RONIN" na Silesia SamuraiW sobotę 29 listopada 2014 w Radlinie koło Rybnika, woj. Śląskie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki „Silesia Samurai” z udziałem około 140 zawodników reprezentujących 10 różnych klubów z Polski.

Pośród startujących zawodników nie mogło również zabraknąć podopiecznych Jacka Keslera reprezentujących klub Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów/Poświętne. Pięcioosobowy zespół startował w większości rozgrywanych konkurencji odnosząc przy tym sukcesy. Występ zawodników z TSD „Ronin” Stanisławów/Poświętne zakończył się wywalczeniem 14 medali (2 nie rankingowe), w tym aż 6 złotych, 5 srebrnych i tylko 1 brązowy oraz 2 nie ujmowane do rankingu srebra.

Największy sukces odniósł lider kadry klubowej ADRIAN LASKOWSKI 15l. który zdobył aż 4 medale: 3 złote i 1 srebro w konkurencjach: I m semi, I m rozbicia, I m formy, II m soft kije. Ponadto Adrian został zakwalifikowany do Najlepszych Techników Zawodów w swojej kategorii wiekowej.

Równie udane występy medalowe odnotowali:
KAMIL PASIK 16l. 3 medale, 2 złote i 1 brąz
I m semi, I m formy, III m rozbicia

NATALIA GAWRYŚ 15L.3 medale, 1 złoty, 2 srebrne, nierankingowy srebrny
I m semi, II m soft kije, II formy, II nrk rozbicia

SZYMON SZULC 12l. 2 medale, 2 srebrne + nierankingowy srebrny
II m semi, II m rozbicia, II nrk formy

Podsumowując był to udany turniej dla ekipy naszego klubu, pozwalający dobrze się zaprezentować na tle zawodników z innych klubów. Możliwe, że wypada żałować, że nie braliśmy udziału w konkurencji Duo Wight Scene (sceny walki, pokazy samoobrony), gdzie być może z racji doświadczeń klubu były by szanse na miejsca medalowe.« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


W walce nie kieruj się dumą czy emocjami, ale wartościami, rozsądkiem i honorem.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript