English version Strona główna

   „Silesia Samurai 2016”Dla Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki obecny sezon startowy jest wyjątkowo udany. Rewelacyjna postawa zawodników podczas imprez najwyższej rangi sprawiła, że aż pięcioro z nich otrzymało powołania do Kadry Polski Kickboxingu.

W czerwcu trenerzy poszczególnych kadr Polskiego Związku Kickboxingu we wszystkich formułach walki dokonali selekcji, wybierając najlepszych zawodników tworząc Kadrę Narodową. Największy wpływ na ich decyzję miały wyniki rywalizacji podczas mistrzostw Polski, ale także ewentualne sukcesy międzynarodowe.

Z naszego klubu powołania otrzymali:
Artur Kozłowski – seniorzy pointfighting
Aleksandra Grzywacz – juniorki pointfighting i light contact
Michał Borkowski – juniorzy pointfighting
Patryk Banaszek – kadeci starsi pointfighting
Jakub Grzywacz – kadeci starsi pointfighting

Po raz pierwszy, za sprawą Artura Kozłowskiego, doczekaliśmy się reprezentanta Polski w kadrze seniorów. Również po raz pierwszy zawodnik a właściwie zawodniczka naszego klubu, Ola Grzywacz została powołana do kadry Polski w formule ciągłej – light contact juniorów. Ola została też członkiem kadry pointfighting.

Michał Borkowski i Patryk Banaszek po raz trzeci z rzędu znaleźli się w kadrze pointfighting. Dodatkowo Patryk pozostaje w kręgu zainteresowania trenerki kadry kadetów light contact, ostateczna decyzja będzie uzależniona od postawy na najbliższych konsultacjach. Okres wakacyjny dla kadrowiczów kickboxingu będzie bardzo pracowity, czekają ich konsultacje i zgrupowania a także treningi indywidualne w klubie. Punktem kulminacyjnym tych przygotowań będą Mistrzostwa Świata Kickboxingu WAKO w Dublinie, Irlandia, gdzie pojadą najlepsi z najlepszych.

W połowie lipca czwórka zawodników: Paulina Banaszek, Artur Kozłowski, Michał Borkowski i Patryk Banaszek wystartuje w Mistrzostwach Świata Taekwondo International w Birmingham, Wielka Brytania. Wyjazd zostanie wsparty finansowo przez Burmistrza Miasta Pionki i Wójta Gminy Pionki.

Pozostali zawodnicy klubu mają obecnie przerwę wakacyjną. W minionym tygodniu w obiekcie Nadleśnictwa Kozienice w Pionkach odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2015/2016. Podczas spotkania, mającego charakter pikniku podsumowano miniony sezon, wręczono puchary dla najlepszych zawodników w rankingu klubowym, odbył się też konkurs znajomości historii klubu a na koniec poczęstunek przygotowany przez rodziców.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Czarny pas chroni tylko 2 cm twego tyłka... Resztę musisz chronić sam...
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript