English version Strona główna

   Seminarium Szoleniowe z Mistrzem M. KostyrąW dniu 23 listopada 2013 w miejscowości Poświętne k. Warszawy, odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Tang Soo Do prowadzone przez szefa instruktorów Polskiej Federacji Tang Soo Do –Mistrza Marcina Kostyrę IV dan. Pomysłodawcami i organizatorami wydarzenia były kluby TSD: Mazowieckie Centrum Tang Soo Do z Wołomina – trener Michał Majewski, oraz gospodarz seminarium: Klub Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów i Poświętne. Trener Jacek Kesler.

Hala sportowa w Poświętnym zgromadziła około 25 osób reprezentujących kluby Tang Soo Do: Wołomin, Stanisławów, Poświętne, Góra Kalwaria i Warszawa, a także reprezentantów klubu kick-boxingu i karate „Vega” Mińsk Mazowiecki (trener Mirosław Kaczorek) oraz reprezentanta Kung Fu Modliszka z Warszawy (trener Marek Piechotka).

Tematyką czterogodzinnego szkolenia były techniki nożne charakterystyczne dla koreańskiego Tang Soo Do oraz techniki zadaniowe i kombinacje do walk w formule semi-contact. Pod koniec seminarium przećwiczono krótką formę z mieczem, którą każdy mógł powtórzyć z prowadzącym oraz samodzielnie. Seminarium odbyło się w bardzo przyjacielskiej atmosferze i było bardzo dobrze przyjęte przez uczestników, również spoza stylu Tang Soo Do. Najlepiej świadczy o tym fakt chęci uczestnictwa przez te osoby w następnym stażu treningowym TSD prowadzonym przez Marcina Kostyra.

A zatem do następnego razu. Kolejne Seminarium Tang Soo Do planowane jest w styczniu bądź lutym 2014 w Stanisławowie, na którym wszyscy zainteresowani będą mile widziani.

TangSoo!

Jacek Kesler

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Tang Soo Do to sztuka samoobrony wywodząca się z Korei
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript