English version Strona główna

   Seminarium Szoleniowe z Mistrzem M. KostyrąW dniu 23 listopada 2013 w miejscowości Poświętne k. Warszawy, odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Tang Soo Do prowadzone przez szefa instruktorów Polskiej Federacji Tang Soo Do –Mistrza Marcina Kostyrę IV dan. Pomysłodawcami i organizatorami wydarzenia były kluby TSD: Mazowieckie Centrum Tang Soo Do z Wołomina – trener Michał Majewski, oraz gospodarz seminarium: Klub Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów i Poświętne. Trener Jacek Kesler.

Hala sportowa w Poświętnym zgromadziła około 25 osób reprezentujących kluby Tang Soo Do: Wołomin, Stanisławów, Poświętne, Góra Kalwaria i Warszawa, a także reprezentantów klubu kick-boxingu i karate „Vega” Mińsk Mazowiecki (trener Mirosław Kaczorek) oraz reprezentanta Kung Fu Modliszka z Warszawy (trener Marek Piechotka).

Tematyką czterogodzinnego szkolenia były techniki nożne charakterystyczne dla koreańskiego Tang Soo Do oraz techniki zadaniowe i kombinacje do walk w formule semi-contact. Pod koniec seminarium przećwiczono krótką formę z mieczem, którą każdy mógł powtórzyć z prowadzącym oraz samodzielnie. Seminarium odbyło się w bardzo przyjacielskiej atmosferze i było bardzo dobrze przyjęte przez uczestników, również spoza stylu Tang Soo Do. Najlepiej świadczy o tym fakt chęci uczestnictwa przez te osoby w następnym stażu treningowym TSD prowadzonym przez Marcina Kostyra.

A zatem do następnego razu. Kolejne Seminarium Tang Soo Do planowane jest w styczniu bądź lutym 2014 w Stanisławowie, na którym wszyscy zainteresowani będą mile widziani.

TangSoo!

Jacek Kesler

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript