English version Strona główna

   Wyróżnienia Studneta Roku za rok 2014

Tradycyjnie co roku Prezes PFTSD na wniosek instruktorów klubowych ogłasza honorowe wyróżnienia „Studenta Roku”. Osoby wyróżnione tym tytułem reprezentują wysoki poziom zaangażowania w rozwój osobisty, są też wzorem dla innych.Za rok 2014 Studentem Roku w kategorii dorosłych zostaje Paulina Banaszek z Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do z Pionek (trener Dariusz Sułek III dan). Paulina zasłużyła się m.in. tym, że jako instruktor-asystent prowadziła grupę dziecięcą, była medalistką Wielą imprez sportowych o zasięgu krajowym i zagranicznym.W kategorii dzieci/młodzież wyróżniony został Filip Szymaszczyk z Mazowieckiego Centrum Tang Soo Do z Wołomina (trener Michał Majewski I dan). Filip podobnie jak Jego starsza koleżanka jest medalistą wielu krajowych i zagranicznych imprez sportowych, asystował podczas treningów a także przyczyniał się do promocji TSD (m.in. zaprojektował bluzę TSD, którą otrzymał GM Robert Cheezic).

W imieniu społeczności TSD w Polsce dziękujmy Paulinie i Filipowi za wspaniałą postawę. Pamiątkowe dyplomy wystawi GM Robert Cheezic.

Tytuł Studenta Roku będzie ogłaszany 24 lutego, tego dnia bowiem obchodzimy rocznicę TSD w Polsce (24.02.2001 odbyło się I Seminarium TSD).

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Tang Soo Do to sztuka samoobrony wywodząca się z Korei
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript