English version Strona główna

   Medal na MP Służb MundurowychŚwietny występ Szymona Grabowskiego w VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawodnik Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki wywalczył w bardzo ładnym stylu dwa tytuły wicemistrza Polski: w walkach pointfighting (walka przerywana) i walkach kick light (walka ciągła z kopnięciem na udo).

W turnieju rozgrywanym pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, przy współpracy z DSF Kickboxing Challenge, wzięło udział 179 zawodników z 82 różnych jednostek mundurowych. Zawody odbyły się 12 i 13 października 2018 w Akademii Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. W mistrzostwach mogli startować przedstawiciele służb mundurowych, między innymi: Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Policji, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej (w tym strażacy OSP), Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celno-Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Marszałkowskiej oraz żołnierze NSR odbywający w okresie trwania turnieju szkolenie wojskowe.

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, wśród startujących pojawiło się wielu znanych zawodników kickboxingu, medalistów imprez krajowych i zagranicznych.

Szymon Grabowski, występujący z licencją Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki, reprezentował na tych mistrzostwach Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu. Na co dzień jest on pracownikiem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Pionkach, w stopniu młodszego aspiranta.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Tang Soo Do to sztuka samoobrony wywodząca się z Korei
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript