English version Strona główna

   Zimowy Obóz Tang Soo DoW dniach od 1 do 5 lutego 2013r. w Darłówku i Darłowie odbyło się Obóz Zimowy/ Seminarium Tang Soo Do i Ashiahara Karate w którym uczestniczyło 16 osób reprezentujących kluby i sekcje tang soo do ze Stanisławowa, Wołomina, Poświętnego, Góry Kalwarii czy Zielonki. Podczas pobytu realizowano treningi tang soo do przygotowujące do startów w formule semi-contact oraz konkurencji form, a także udzielane były konsultacje pod kątem egzaminów na uczniowskie stopnie szkoleniowe (gup) w TSD.

Uczestnicy zakwaterowani byli w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w pokojach z łazienkami i TV. Do dyspozycji była stołówka, świetlica z bilardem i grami planszowymi, oraz TV. Świetlica wykorzystywana była również jako sala do treningów, gdyż świetnie się nadawała do tego celu. Bliskość ośrodka od plaży sprzyjała nadmorskim spacerom.

W trakcie pobytu odbywało się po kilka treningów tang soo do, ale również treningi Ashihara Karate prowadzone przez sensei Dariusza Winarskiego, szefa zaprzyjaźnionej organizacji: Polska Organizacja Ashihara Karate. Na tych treningach zapoznawał z założeniami Ashihara Karate i Ju-jitsu oraz objaśniał zasady sportowe obowiązujące w ramach konkurencji rozgrywanych w ich organizacji. Było to przygotowanie wstępne przed planowanym turniejem. Nie zapomniano również o rekreacji, wypoczynku i atrakcjach. Odbyło się kilka wycieczek pieszych po miasteczku oraz nadmorskiej plaży, zwiedzono Zamek Książąt pomorskich w Darłowie, jednak największą atrakcją były kąpiele w Parku Wodnym „Jan” w Darłówku z jego basenami i 4 zjeżdżalniami. Nikt nie miał ochoty nigdy stamtąd wychodzić.

W trakcie pobytu uczestnicy wzięli również udział w II Pomorskim Turnieju Ashihara Karata, o czym w osobnej relacji. W tej chwili wyjazd jest już tylko we wspomnieniach ale w opinii uczestników pojechali by po raz kolejny.

Obóz zorganizował Jacek Kesler

więcej fotek na Facebooku

oraz w filmie: www.youtube.com

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Credo Studenta: Sztukę Walki będę wykorzystywał tylko do samoobrony, nie będęnigdy agresywny i nie będę nikogo obrażał.
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript