English version Strona główna

   Zimowy Obóz Tang Soo DoW dniach od 1 do 5 lutego 2013r. w Darłówku i Darłowie odbyło się Obóz Zimowy/ Seminarium Tang Soo Do i Ashiahara Karate w którym uczestniczyło 16 osób reprezentujących kluby i sekcje tang soo do ze Stanisławowa, Wołomina, Poświętnego, Góry Kalwarii czy Zielonki. Podczas pobytu realizowano treningi tang soo do przygotowujące do startów w formule semi-contact oraz konkurencji form, a także udzielane były konsultacje pod kątem egzaminów na uczniowskie stopnie szkoleniowe (gup) w TSD.

Uczestnicy zakwaterowani byli w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w pokojach z łazienkami i TV. Do dyspozycji była stołówka, świetlica z bilardem i grami planszowymi, oraz TV. Świetlica wykorzystywana była również jako sala do treningów, gdyż świetnie się nadawała do tego celu. Bliskość ośrodka od plaży sprzyjała nadmorskim spacerom.

W trakcie pobytu odbywało się po kilka treningów tang soo do, ale również treningi Ashihara Karate prowadzone przez sensei Dariusza Winarskiego, szefa zaprzyjaźnionej organizacji: Polska Organizacja Ashihara Karate. Na tych treningach zapoznawał z założeniami Ashihara Karate i Ju-jitsu oraz objaśniał zasady sportowe obowiązujące w ramach konkurencji rozgrywanych w ich organizacji. Było to przygotowanie wstępne przed planowanym turniejem. Nie zapomniano również o rekreacji, wypoczynku i atrakcjach. Odbyło się kilka wycieczek pieszych po miasteczku oraz nadmorskiej plaży, zwiedzono Zamek Książąt pomorskich w Darłowie, jednak największą atrakcją były kąpiele w Parku Wodnym „Jan” w Darłówku z jego basenami i 4 zjeżdżalniami. Nikt nie miał ochoty nigdy stamtąd wychodzić.

W trakcie pobytu uczestnicy wzięli również udział w II Pomorskim Turnieju Ashihara Karata, o czym w osobnej relacji. W tej chwili wyjazd jest już tylko we wspomnieniach ale w opinii uczestników pojechali by po raz kolejny.

Obóz zorganizował Jacek Kesler

więcej fotek na Facebooku

oraz w filmie: www.youtube.com

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript