English version Strona główna

   Obóz zimowy TSD RoninPoczątek ferii zimowych to nie tylko niezwykle udany start na Mistrzostwach Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim, ale też krótki wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy. W dniach od 18 do 21 stycznia, od niedzieli do środy włącznie 7 osobowe grono osób klubu TSD „Ronin” przebywało na krótkim Zgrupowaniu Zimowym w Górach Świętokrzyskich. Korzystaliśmy ze znanego nam i zaprzyjaźnionego ośrodka o doskonałych warunkach do treningu i wypoczynku. Do dyspozycji mieliśmy sale treningowe z lustrami, codziennie krytą pływalnię z jacuzzi, torami, stopniami do skoków itp. oraz inne atrakcje ośrodka.

Cztery dni pobytu minęły nam bardzo szybko na nauce bądź doskonaleniu form z bronią (kji), form tradycyjnych, technik samoobrony oraz pobieżnie technik nożnych. Przez cały okres pobytu odbyliśmy łącznie 10 treningów po półtorej godziny a nawet dłużej. To daje więcej niż miesięczna ilość regularnych treningów i godzin w klubie. Dużym plusem grupy było to, że prezentowało ten sam poziom zaawansowania pod względem stopnia szkoleniowego. Treningi układały się w logiczną całość, ponieważ zostały skoncentrowane wokół elementów z egzaminu na kolejny stopień gup w TSD. Bardzo polecam i zachęcam w przyszłości na takie wyjazdy osoby przygotowujące się do egzaminów na stopnie gup.

W tym krótkim i kameralnym zimowisku, kierowanym przez Jacka Keslera udział wzięli: Damian Buczek 1 gup, Adrian Laskowski 3 gup, Sylwia Soszka 6 gup, Natalia Gawryś 6 gup, Dominik Kaim 6 gup, Szymon Szulc 6 gup
Pobyt to nie tylko jednak treningi, to również czas na wypoczynek i rekreację. Poza wspomnianym basenem, grą w karty, bilard, cymbergaj późnym wieczorem jednego dnia wybraliśmy się do Multipleksu kinowego „Helios” w Starachowicach na polską komedię „ Wkręceni”.

Do domu wróciliśmy zadowoleni z pobytu i z żalem, że pobyt tak krótki. Na pewno podobne wyjazdy zdarzą się w przyszłości, zarówno dla zawodników jak i rodziców, rodzeństwa.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Tang Soo Do to sztuka samoobrony wywodząca się z Korei
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript