English version Strona główna

   Obóz zimowy TSD RoninPoczątek ferii zimowych to nie tylko niezwykle udany start na Mistrzostwach Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim, ale też krótki wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy. W dniach od 18 do 21 stycznia, od niedzieli do środy włącznie 7 osobowe grono osób klubu TSD „Ronin” przebywało na krótkim Zgrupowaniu Zimowym w Górach Świętokrzyskich. Korzystaliśmy ze znanego nam i zaprzyjaźnionego ośrodka o doskonałych warunkach do treningu i wypoczynku. Do dyspozycji mieliśmy sale treningowe z lustrami, codziennie krytą pływalnię z jacuzzi, torami, stopniami do skoków itp. oraz inne atrakcje ośrodka.

Cztery dni pobytu minęły nam bardzo szybko na nauce bądź doskonaleniu form z bronią (kji), form tradycyjnych, technik samoobrony oraz pobieżnie technik nożnych. Przez cały okres pobytu odbyliśmy łącznie 10 treningów po półtorej godziny a nawet dłużej. To daje więcej niż miesięczna ilość regularnych treningów i godzin w klubie. Dużym plusem grupy było to, że prezentowało ten sam poziom zaawansowania pod względem stopnia szkoleniowego. Treningi układały się w logiczną całość, ponieważ zostały skoncentrowane wokół elementów z egzaminu na kolejny stopień gup w TSD. Bardzo polecam i zachęcam w przyszłości na takie wyjazdy osoby przygotowujące się do egzaminów na stopnie gup.

W tym krótkim i kameralnym zimowisku, kierowanym przez Jacka Keslera udział wzięli: Damian Buczek 1 gup, Adrian Laskowski 3 gup, Sylwia Soszka 6 gup, Natalia Gawryś 6 gup, Dominik Kaim 6 gup, Szymon Szulc 6 gup
Pobyt to nie tylko jednak treningi, to również czas na wypoczynek i rekreację. Poza wspomnianym basenem, grą w karty, bilard, cymbergaj późnym wieczorem jednego dnia wybraliśmy się do Multipleksu kinowego „Helios” w Starachowicach na polską komedię „ Wkręceni”.

Do domu wróciliśmy zadowoleni z pobytu i z żalem, że pobyt tak krótki. Na pewno podobne wyjazdy zdarzą się w przyszłości, zarówno dla zawodników jak i rodziców, rodzeństwa.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

::: Czy wiesz, że... :::


Naucz się dobrze wszystkich padów, ponieważ zabezpieczają one przed poważnymi urazami
Losowe zdjęcie

WYSZUKIWARKA

Logowanie
dla członków Federacji


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript


Fatal error: 'break' not in the 'loop' or 'switch' context in /users/0003/tsd/www/tangsoodo.pl/stat/Php/log_function.php on line 680