Zarząd Polskiej Federacji Tang Soo Do z okazji 10-lecia stylu w Polsce 22 stycznia 2011 roku przyznał Honorowe Czarne Pasy osobom, które w szczególny sposób przysłużyły się rozwojowi naszej dyscypliny. Są to:

Pan Janusz Grobel – Prezydent Miasta Puławy
za to, że jako Szef miasta wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego wspiera imprezy sportowe organizowane przez PFTSD, dzięki czemu Puławy stały się stolicą Tang Soo Do.

Pan Antoni Rękas – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach
za to, że wraz z pracownikami MOSiR czynnie angażuje się w organizację ważnych dla Tang Soo Do wydarzeń, współorganizator m.in. wszystkich edycji Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata Tang Soo Do.

Pan Tadeusz Tomasik – Burmistrz Miasta Przysucha
za wpieranie jednego z pierwszych Klubów Tang Soo Do w Polsce.

Pan Zbigniew Pawlak – Prezes Polskiej Unii Taekwondo
za wspieranie imprez sportowych PF TSD i współpracę między organizacjami.

Pan Krzysztof Chudzik – Prezes K.S. Centrum Tang Soo Do Puławy
za to, że pomaga wychowywać młodzież, pokazując im, że można robić wielkie rzeczy bezinteresownie z miłości do sportu i szacunku dla ludzi. Człowiek oddany całym sercem dla klubu, bezinteresownie wspierający TSD, zawsze pomocny i życzliwy.

Pan Mariusz Kuriataza wiele lat bezinteresownej pracy i pomocy dla PFTSD – m.in. twórca logo PFTSD oraz witryny Internetowej www.tangsoodo.pl

Pan Piotr Bernat – Instruktor Lubelskiego Klubu Sportów Walki „DAN”
za wieloletnią współpracę i pomoc dla TSD, historia TSD przez 10 lat wiele razy krzyżowała się z historią LKSW DAN i Pana Piotra.

Pani Agnieszka Piasecka
za wpieranie i pomoc w założeniu Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do w Puławach oraz za przyjęcie pod swój dach Polskiej Federacji Tang Soo Do, przez wiele lat wspierała rozwój klubu, działając w nim jako sekretarz.

Pan Piotr Bąkowski prezes UFR
za współpracę i pomoc w promocji TSD

Pan Marian Pierzchała – były Prezes Klubu TSD w Przysysze
za założenie i kierowanie klubem przez pierwsze lata jego działalności.